Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vlasové experimenty známych krások: Americkú herečku by ste teraz spoznali len ťažko

august 18, 2016 - 16:36
Ako málo stačí k tomu, aby sa zmenil celkový look ženy. Hovorí sa, nový účes, nový muž, no v tomto prípade mali známe krásky len potrebu experimentovať.

Emma Stone

Americká herečka Emma Stone vždy reprezentovala ryšavky. Nedávno sa ale objavila s úplne novým účesom a dokonca i farbou. Táto premena z nej spravila takmer inú ženu.

emma.jpg

Foto: 
SITA


Kim Kardashian

Žena krv a mlieko, tým je známa americká hviezda Kim Kardashian. Kim sa so svojim vzhľadom evidentne nebojí experimentovať, od blonďavej hrivy teraz prešla k dlhým tmavým vlasom.

Prečítajte si: Top 6 premien účesov slávnych žien, ktoré stoja za to!


Emma Roberts

Neter herečky Julie Roberts je poriadna kočka. Nenápadné dievčatko sa postupom času mení na dospelú ženu a nový účes jej dodal poriadnu dávku sexepílu.

emmma.jpg

Foto: 
SITA


Cara Delevingne

Britská modelka mala vždy v obľube dlhé vlasy. Prednedávnom ale svoj účes zmenila a dala sa ostrihať. Care to ale pristane aj s kratšími vlasmi, veď predsa nie nadarmo patrí k modelingovej elite.

Mohlo by vás zaujímať: Triky zo salónu DNJ: Jednoduché letné účesy s kvetmi

cara.jpg

Foto: 
SITA


Taylor Swift

Speváčka začínala svoju kariéru s dlhými krásnymi vlasmi. Postupom času ale dĺžku strihala, až je z nej napokon takmer krátkovláska, čo jej ale na kráse vôbec neuberá.

tay.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -