Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Triky zo salónu DNJ: Jednoduché a trendy účesy na leto #2

august 21, 2016 - 17:05
Seriál článkov "Zo salónu DNJ" vám každý týždeň prináša tie najrôznejšie novinky, rady a tipy zo sveta vlasov. Od trendy účesov až po najlepšiu výživu, strih alebo farbu vašich vlasov. O to všetko sa stará tím salónu DNJ v spolupráci so Ženským webom.

Triky zo salónu DNJ: Jednoduché a trendy účesy na leto #2

Rozpustené vlasy sú pre mužské oko síce veľmi príťažlivé, ale pre nás ženy je to počas letných mesiacov poriadna makačka. Ak sa chcete cítiť pohodlne a navyše atraktívne je skvelé vedieť so svojimi vlasmi aspoň trochu pracovať. Niekedy stačí naozaj málo k tomu,  aby ste vyzerali zaujímavejšie a cítili sa tak pohodlne. Vlasová stylistka Dianka vám opäť ukáže pár účesov, ktoré váš vzhľad rozhodne oživia. 

Priberané copíky

unnamed_5.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Tento účes je jednoduchý a jeho výsledkom je roztomilý dievčenský look, ktorý je vhodný na nosenie do práce či do mesta.  Základom je cestička na stred, ktorá sa bude z jednej aj druhej strany postupne priberať. Najskôr sa zapletá jedna strana od cestičky, potom sa priberajú pramienky vlasov, ale iba po bokoch hlavy, ďalej už pokračujete v klasickom zapletanom vrkôčiku. To isté zopakujete aj z druhej strany. Je na vás či si zapletiete vrkôčiky po celej dĺžke vlasov alebo skončíte v strede, ako vidíte na obrázku. Nakoniec vrkôčiky spojíte gumičkou a pouvoľňujete, nech účes pôsobí prirodzene.

unnamed_6.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Mašľa z vlasov 

unnamed_7.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Základom tohto účesu je pekný uhladený copík, z ktorého sa odoberie prameň vlasov a obtočí sa okolo gumičky. Takýto copík je o niečo zaujímavejší, pretože zakrýva gumičku a pôsobí vkusne. 

unnamed_8.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Mašlička sa potom spraví jednoducho. Vlasy z copíka sa rozdelia na dve časti, obe sa natupírujú a prelakujú. Následne sa preklopia do bokov a postupne sa prisponkujú tak, aby vytvorili pekný tvar mašle. V strede sa nechá drobný pramienok vlasov,  ktorý sa prehne a prisponkuje do stredu copíka. 

unnamed_9.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

- - Inzercia - -