Dnes je streda, 11.december 2019, meniny má: Hilda
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Milovníčky kabeliek urobte si miesto v šatníku: Na Slovensko prichádza Rebecca Minkoff!

august 23, 2016 - 10:14
Na Slovensku si konečne budeme môcť dopriať štýlové a luxusné kabelky od Rebeccy Minkoff. V predajniach CUBE nájdete ponuku kožených módnych doplnkov, štýlové kryty na telefón ale aj ikonické kabelky.

Slávnou vďaka New Yorku

Rebecca Minkoff - je hravá a zároveň jemná značka, ktorú môžeme vidieť na mladých ženách po celom svete.  Návrhárka pricestovala do New Yorku ako osemnásť ročná s túžbou splniť si svoj návrhársky sen.  Preslávila sa kolekciou tričiek s nápisom "I love New York". Tričká sa stali okamžite senzáciou. Prvú kabelku navrhla v roku 2005, ktorú pomenovala názvom "Morning After Bag" v skratke M.A.B. Táto  kabelka naštartovala kariéru návrhárky a inšpirovala ju k ďalšej tvorbe. Dnes je Rebecca Minkoff lifestylovou značkou so širokou ponukou kabeliek, topánok, šperkov a doplnkov. 

page.jpg

Foto: 
CUBE

Aká je návrhárka Rebecca Minkoff?

,,Pre ľudí Nie znamená koniec , pre mňa je to priestor pre nové príležitosti.“ Rebecca Minkoff sociálne siete považovala za najrýchlejší a najúčinnejší spôsob ako reagovať na potreby zákazníkov ako ich počúvať a odpovedať na ich otázky. Preto sa rozhodla po nociach blogovať a odpovedať svojim zákazníkom. Ostatní obchodní partneri návrhárky mali pocit, že týmto správaním robí módu príliš prístupnou a tým stráca značka exkluzivitu. Rebecca však toto tvrdenie odmietla a naďalej pokračovala v komunikácií so zákazníkmi prostredníctvom sociálnych sietí. Držala sa svojho presvedčenia a to sa nakoniec ukázalo ako úspešná stratégia. ,,Prepojenie našich zákazníkov s tým ako vytvárame veci je najdôležitejšia súčasť procesu tvorby.“ 

rebecca_minkoff.350eu.jpg

Foto: 
Rebecca Minkoff, cena 350 eur

rebecca_minkoff.387.jpg

Foto: 
Rebecca Minkoff, cena 387 eur

- - Inzercia - -