Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Speváčka Dominika Mirgová nám odhalila svoje súkromie: Na úlohu rodičov sme si museli zvyknúť

august 24, 2016 - 10:17
Speváčke Dominike Mirgovej sa darí ako nikdy predtým. Okrem úspešnej kariéry prežíva krásne chvíľky aj v osobnom živote. Minulý rok sa zosobášila so svojou veľkou láskou Petrom a spolu vychovávajú ich ročného synčeka Peťka. S mladou rodinkou sme sa stretli vo vodnom svete Relax Aqua&Spa v ich rodnej Trnave. Pre Slovenku prezradili tajomstvo ich šťastného života.

Dominika, vy patríte medzi najúspešnejšie slovenské speváčky a váš manžel Peťo je zasa známy futbalista. To znie takmer ako klišé z amerického filmu.

Peter: Nie som až taký známy futbalista. (smiech) Už nehrávam za Spartak, iba štvrtú ligu blízko Trnavy. Teraz sa venujem najmä mojej rodine. Kvôli všetkým tým zraneniam, ktoré som mal počas kariéry, sa to naozaj neoplatí. Teraz som spokojný.

Dominika: Keď Peťo ešte aktívne hral futbal, mával každý deň dlhé tréningy a doma bol naozaj veľmi málo. Momentálne sa okrem futbalu venuje aj manažovaniu mojej značky a kariéry. Taktiež mám doma zodpovedného manžela a otca.

Poznali ste sa dlhé roky. Ako došlo k preskočeniu povestnej iskry?

Dominika: Keby nebolo mojej mamy, asi sa nikdy nedáme dokopy. V tom období som sa bála lásky, lebo som bola zlomená a nechcela som sa znovu zaľúbiť. Peťo si s ňou rafinovane písal na sociálnej sieti a ona ho stále ospevovala.

Peter: Jej mamina mi dokonca dávala inštrukcie a rady, ako ju zbaliť. (smiech) So svokrovcami mám vážne výborný vzťah.

Pri čom sa viete pochytiť?

Dominika: My dvaja sa vôbec nehádame. Avšak v poslednom čase máme častejšie výmenu názorov. Peťo niekedy aj zvýši hlas a rázne povie, čo sa mu nepáči. Ale o chvíľku je všetko v poriadku.

Peter: Občas sa mi „vyhodia poistky“. (smiech)

Poviete nám, kde najradšej relaxujete ako rodina?

Peter: Najradšej oddychujeme doma. Pozeráme rozprávky, ležíme spolu a užívame si jeden druhého.

Dominika: Okrem domácej pohody máme všetci veľmi radi vodu a plávanie. Vždy, keď môžeme, ideme sa niekam okúpať. Aj teraz sme využili túto možnosť a spojili sme príjemné s užitočným.

ram_4011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prečítajte si tiež: Dominika Mirgová sa opäť hlási o slovo s emotívnym videoklipom!

Dominika, prezraďte nám, ako Peťovi sedí rola otca?

Dominika: Zo začiatku sme si na to všetko museli zvyknúť. Aj ja ako mladá mamička a Peťo ako otec. Jemu to síce trvalo trochu dlhšie, ale musím povedať, že už berie rolu otca oveľa zodpovednejšie. Dokonca malého aj sám povaruje či prebalí. Takže sa nebojím nechať ho iba s ním. (smiech)

Peťka ste porodili v dvadsiatich troch rokoch, čo je na túto dobu pomerne nezvyčajné. Nepozerali sa na vás ľudia cez prsty?

Dominika: Vždy som chcela byť mladá mamina a porozumieť si čo najviac s deťmi. Moja mama ma mala tiež, keď dovŕšila 23 rokov a máme spolu úžasný vzťah. Peťo a ja sa s malým stále jašíme a neviem si predstaviť, že by som ho porodila až niekedy okolo tridsiatky.

Peter: Vždy som si hovoril, že do dvadsiatich piatich rokov chcem mať ženu, dieťa a auto. Všetko sa mi splnilo, okrem toho auta. (smiech)

Dominika: Ja som si zase povedala, že do tridsiatky chcem mať všetky deti odrodené a potom si začnem naplno užívať. Síce pôvodný plán boli až štyria nezbedníci, ale teraz sa to skresalo len na dvoch. (smiech)

ram_3838.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mohlo by vás zaujímať: Dominika Mirgová v novom klipe opäť ide hore!

Takže už chystáte ďalšieho súrodenca?

Dominika: Ešte nie. Chcem si čo najviac užiť práve jeho. Možno o dva roky by som si vedela predstaviť ďalšie dieťa.

Tvoríte pár už štyri roky. Stále sa navzájom dokážete prekvapiť?

Peter: Podľa mňa Dominiku prekvapujem každý deň. Či už v zlom, alebo v dobrom. (smiech) Onedlho budeme mať výročie. Prichystám ti nejaké špeciálne prekvapenie.

Dominika: Ďakujem zlatko. Asi najkrajšie boli začiatky nášho vzťahu. Keďže sme sa poznali už dlhé roky, nemuseli sme sa na nič hrať a naplno sme si užívali vzájomnú prítomnosť. Teraz nám obom robí obrovskú radosť náš Peťko. Každý deň je niečím výnimočný.

Celý rozhovor nájdete v aktuálnom vydaní SLOVENKY č.34-35

- - Inzercia - -