Dnes je štvrtok, 20.jún 2019, meniny má: Valéria
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Škola volá: Ako sa na nový školský rok pripravujú známi školáci?

august 28, 2016 - 14:21
Detičky, ktoré poznáme z televíznych obrazoviek prezradili, ako sa tešia na nový školský rok. Syn Zlatici Puškárovej sa už nevie dočkať...

Začiatok školského roka je pre všetkých školákov výnimočná udalosť. Aj keď sa po lete vstáva ťažko, radosť z toho, že deti sa znovu stretnú so svojimi kamarátmi, učiteľmi a spolužiakmi, vyhráva aj nad skorším vstávaním. Deti známych osobností a deti, ktoré poznáme z televíznych obrazoviek, v tom majú jasno.

Leo Švajda

Školy sa nevie dočkať

Syn Zlatice Švajdovej Puškárovej a Patrika Švajdu zasadne do lavíc po prvýkrát. „Leo sa už školy nevie dočkať. Myslím, že toto je najkrajšie obdobie očakávania a potom sa už bude tešiť najmä na prázdniny. Ide do školy spolu s viacerými kamarátmi zo škôlky, takže bude medzi svojimi. Nastupuje do anglickej bilingválnej triedy, tak som zvedavá, ako nám to pôjde. Najviac sa prekvapujúco teší na matematiku a telocvik,“ prezradila hrdá mamina Zlatica. Moderátorka si so svojím synom a manželom Patrikom užila leto, ako sa patrí a nabrala sily aj na to, aby svojho prváčika pripravila na jeho prvý školský rok.


Dávid Krajčík

Zvláda školu aj nakrúcanie

Mladý herec, ktorého sa v seriáli Naši z noci do rána stala hviezda, v tom má jasno. „Tento rok sa celkom teším do školy aj na spolužiakov, lebo je to môj posledný rok na základnej škole, ale nejako špeciálne sa nepripravujem. Onedlho ma čakajú prijímačky na strednú školu, preto sa budem musieť viac učiť, aby som sa dostal, kam chcem.“ Pre sympatického Dávida bude tento rok prelomový, no nových výziev sa nebojí, keďže má školu rád. V pohode zvládal školské povinnosti aj nakrúcanie.

Max Bolf

Túži ešte po mesiaci prázdnin

Talentovaný Max, ktorého tvár sme spoznali vďaka seriálu z rodinného prostredia Naši, kde stvárňuje malého Samka, si leto nevie vynachváliť a začiatok školského roka nevníma veľmi pozitívne. Najradšej by totiž ešte nejaký čas leňošil, no prázdniny sa pomaly chýlia ku koncu. Ako prezradil, vedel by si ich ešte minimálne jeden mesiac užiť. „Do školy sa veľmi neteším, radšej by som si ďalej užíval výlety, slnko, vodu a ničnerobenie. Kto by sa už tešil na skoré vstávanie, povinnosti, učenie? Na kamarátov sa však teším. Som zvedavý, ako ako trávili leto.“


Vanessa Volopichová a Daniel Volopich

Pod dohľadom akčnej mamy

Modelka Andrea Verešová má doma dvoch školákov Vanessku a Danielku, s ktorými už má školský deň natrénovaný a vyzerá takto: „Deťom pripravím desiate a odprevadím ich do školy.“ Ak má Andrea čas, navarí deťom a manželovi dobrý obed a potom, ako sama tvrdí, stáva sa z nej taxikárka, pretože deti majú v popoludňajších hodinách veľa krúžkov. Potom nasledujú domáce úlohy. Andrea i deti pristupujú ku škole naozaj zodpovedne a na školský rok sa tešia.


Radka Podzámska

Okrem povinností aj nápadníci?

Dvanásťročná Radka, dcéra herečky Eleny Podzámskej, si leto užíva naplno a ako mamina tvrdí, tak do poslednej chvíle. „Radka je veľké dievča, pôjde do šiestej triedy, takže ona už vie, čo do školy potrebuje. Väčšinou sa v prvé dni v škole dozvieme, čo máme dokúpiť.“ Dcérka známej herečky rastie ako z vody a krásu zdedila očividne po svojej mamine. Okrem školských povinností bude onedlho herečka riešiť i prvých Radkiných nápadníkov.

- - Inzercia - -