Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Opálenie, ktoré vydrží dlho? Žiaden problém! Prinášame zaručený trik na domácu masku

jún 12, 2018 - 10:54
Keď je žena krásne opálená, vyzerá vždy o niečo šťastnejšie. Zlatistú pokožku by sme si najradšej udržali počas celého roka a pomocou pár trikov si opálenie môžeme predĺžiť. Okrem užívania vitamínov, používania krémov so samoopaľujúcim účinkom, si môžeme v pohodlí domova vytvoriť masku, ktorá nám tmavší odtieň pleti udrží o niečo dlhšie.

Detoxikačná maska

Na to, aby naša pleť zostala žiarivá, zdravá a plná vitamínov, musíme tie vitamíny do nej dostať. Čím zdravšia je naša pokožka, tým dlhšie sa ne nej opálenie udrží. 

Obľúbený ranný nápoj, ktorý nás ráno vzrpuží, je káva. Tento elixír má blahodárne účinky aj na našu pleť. Detoxikuje ju a pomáha z nej dostať všetky usadeniny. 

Letný peeling si vytvoríme práve pomocou pomletej kávy a kokosového oleja.

Postup:

Stačia nám dve čajové lyžičky pomletej kávy a lyžička kokosového oleja. Kokosový olej by mal byť ten pravý, bez pridania rôznych konzervantov a umelých látok, aby sme pokožke dopriali čo najlepší detox.

Po zmešaní kávy a kokosového oleja nám vznikne tmavá hmota, ktorú si pridáme na našu pleť, krk a dekolt. Necháme pôsoboť desať až pätnásť. Okrem zaručeného účinku a krásnej a hebkej pleti, sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu, ktorou rozvoniate vašu kúpeľňu.

Masku zmyjete vlažnou vodou a pleť nchajte oddýchnuť. Už po prvom vyskúšaní tejto detoxikačnej masky uvidíte, ako sa vaša pokožka rozžiari a vaš opálenie sa zvýrazní. 

- - Inzercia - -