Dnes je streda, 23.október 2019, meniny má: Alojzia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Veronika Ostrihoňová: Matejovi som nikdy nepovedala svoje áno, no svadba predsa bude!

september 07, 2016 - 11:58
Sympatická redaktorka Markízy Veronika Ostrihoňová momentálne prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Za krátky čas sa jej podarilo presadiť sa v televízii a čaká ju aj veľký deň „D“. Paradoxom blížiacej sa svadby je, že Veronika svojmu priateľovi, moderátorovi Matejovi Sajfovi Cifrovi svoje áno nikdy nepovedala, no už o pár dní im odbijú svadobné zvony.

Toto leto bolo pre vás posledné so statusom slobodnej ženy. Bolo pre vás niečím výnimočné?

Bolo skutočne iné, celé dva mesiace som strávila v Amerike. V Kalifornii som chodila na španielčinu a každý deň na jogu. Moja sestra tam študovala psychológiu a teraz skončila, tak som za ňou vybehla. Po troch rokoch každodennej bratislavskej reality v práci to bola neskutočná zmena a veľmi príjemná. Neviem, kedy si takéto niečo zopakujem. Aj preto som sa tam tešila z každého jedného momentu. Pre mňa je Kalifornia čarovné miesto.

Čo bolo pre vás najsilnejším momentom posledného roka?

Zatiaľ asi práve pobyt v Amerike. Promócia mojej skvelej sestry, čas strávený s ňou. A najsilnejším momentom bude snáď svadba.

va_img_3018_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Súčasťou svadby je aj rozlúčka so slobodou, ako ste ju prežívali?

Rozlúčená so slobodou som na tri životy. (smiech). Mala som totiž rozlúčku v Amerike s mojimi americkými kamarátkami ešte zo školy, ktorú ako prekvapenie zorganizovala moja sestra. A potom jednu s kolegyňami, kde mi zaspieval aj Enrique Iglesias, presnejšie ten slovenský, kolega Viktor Vincze. A na záver víkend v Tatrách s kamarátkami, sestrou a rodinou. Tam sme sa vytancovali so švédskymi hokejistami. Takže som na manželstvo, myslím, po tejto stránke absolútne pripravená. Snáď budem aj po ostatných.

Prečítajte si tiež: Sajfa a Veronika Ostrihoňová sú svoji: Pozrite sa na krásnu nevestu!

Čo vám preblesklo hlavou, keď vás váš priateľ Matej požiadal o ruku. Čakali ste to?

Pomyslela som si, že sa musel zblázniť. To som mu aj povedala. Ja som mu vlastne nikdy áno nepovedala. Len som sa ho spýtala, či mu preskočilo. Tak neviem, ráta sa to vôbec? Priznám sa vám,  nečakala som to.

V televízii ste začali pracovať len pred pár rokmi, bol to vždy váš sen?

V Markíze som tri roky. Odmalička som chcela robiť redaktorku, takže svojím spôsobom to bol splnený sen. Dnes je pre mňa splnený sen, keď sa z roboty dostanem pred siedmou hodinou.

Ako budúca nevesta riešite všetky svadobné povinnosti vy alebo ste to nechali na agentúru?

Mám obrovské šťastie, že mám fantastickú kamarátku, ktorá zároveň pracuje v Prahe v eventovej agentúre. A ona rieši všetko. Keď sa ten humbug skončí, dám jej postaviť sochu. (smiech)

Mohlo by vás zaujímať: Sajfa a Veronika Ostrihoňová sú zasnúbení

 Kto z vás dvoch je väčší romantik?

Ja som skôr pragmatický typ. Matej je romantik. On všeličo vymyslí, keď sa mu chce. Pre mňa je najromantickejšie, keď ustelie posteľ a nenechá omrvinky na kuchynskom stole.

Celý rozhovor nájdete v aktuálnom vydaní SLOVENKY č. 35

- - Inzercia - -