Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z detí dospeláčky: Takto vyrástli krásne dcéry známych osobností

september 07, 2016 - 13:47
Ako ten čas letí, vidieť najlepšie na našich deťoch. Ešte len včera sa pred nimi otvorili brány základnej školy a dnes sú z nich už takmer dospelí a samostatní ľudia. Takto to vnímajú aj známi rodičia, ktorí len ťažko veria tomu, že z ich ratolestí sú už dospeláci.

Učarovalo jej bojové umenie

Herec Maroš Kramár je šťastný a hrdý otec. Jeho rodinka je početná a teší sa zo svojich synov, aj z dospievajúcej dcéry. Šestnásťročná Tamara Kramárová strávila pol roka na štúdiu v Kostarike a teraz pokračuje na bilingválnom gymnáziu v Bratislave. Tamara zdedila krásu po mame Nataši a dobrodružného ducha po svojom hereckom otcovi. Práve v Kostarike, kde strávila posledný polrok, prepadla thajskému boxu, čo je na dievča naozaj nezvyčajné. „Okrem tohto bojového umenia rada hrá so svojimi bratmi Timurom a Markom golf,“ prezradil nám hrdý otec Maroš Kramár.

tamara_kramarova.jpg

Foto: 
facebook.com/tamara.kramarova

Aká matka, taká Vanessa

Malé a okaté dievčatko, ktoré svojím hlasom dokázalo utíšiť aj veľké sály. Dnes je z malej Vanessky už veľká slečna, ktorá púta pozornosť nielen svojím talentom, ale i krásou. Mamina Silvia Šarköziová nikdy nemusela svoju talentovanú dcéru do ničoho nútiť, hudbu mala od narodenia v krvi. „Vanessa študuje hru na kontrabas a operný spev, takže sa hudbe venuje naplno,“ prezradila cigánska diablica Silvia, ktorá svoju dcéru vo všetkom podporuje. Je očividné, že okrem obrovského talentu zdedila po svojej mamine aj krásu. Zo šestnásťročnej Vanessy vyrástla naozaj pôvabná mladá dáma.

vanessa_sarkozyova_2.jpg

Foto: 
facebook.com/vanessa.sarkozi

Ide svojou cestou

Dcéra moderátorky Jarmily Hargašovej-Lajčákovej a ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka Vanesa vyletela z hniezda len pred rokom. Po tom, ako ukončila bakalárske štúdium psychológie v Bratislave, rozhodla sa pokračovať v Londýne. Dvadsaťštyriročná Vanesa vyskúšala v zahraničí všetko možné. „Pracovala v reštaurácii, robila predavačku, no najviac ju uchvátila práca s deťmi, ktoré zbožňuje,“ prezradila nám mamina Jarka. Vanesa pokračuje v štúdiu psychoterapie a poradenstva a privyrába si staraním sa o detičky. Spoločnou črtou, ktorú využívajú v svojej praxi rodičia i Vanesa, je určite empatia. Práca s ľuďmi im je jednoducho blízka.

Prečítajte si: Aká matka, taká Katka - aj babka

vanesa_hargasova.jpg

Foto: 
Archív J.H.

Celý článok nájdete v aktuálnom vydaní SLOVENKY č. 35

- - Inzercia - -