Dnes je štvrtok, 24.máj 2018, meniny má: Ela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Kto zaujal v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome: Stane sa víťazkou žena?

september 12, 2016 - 11:35
Fantastické hudobné vystúpenia, neuveriteľné premeny vizáže a v neposlednom rade skvelá zábava. Po úspešnej prvej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome netrvalo dlho a projekt má aj svoje druhé pokračovanie. Stane sa tentoraz víťazkou žena?

Lenka Vavrinčíková: Sama seba vraj nespoznám

lenka_vavrincikova_2.jpg

Foto: 
TV Markiza

Kto by to bol povedal, že sympatická rosnička Lenka Vavrinčíková má zlato v hrdle. Hoci na obraze pôsobí nenápadne, na pódiu to vie poriadne roztočiť! Sledovala som prvú sériu a veľmi sa mi páčila. Táto šou je rôznorodá a veľmi ,farebná'. Ide tam nielen o spev, tanec, ale aj schopnosť napodobniť daného interpreta do najmenších detailov a samozrejme o zábavu.“ Zároveň sa priznala, že ju veľmi potešila ponuka účinkovať v tejto šou.

„No musím sa popasovať nielen s trémou, ale aj s kostýmami, maskami na tvári, a dokonca vyfasujem aj umelý chrup,“ s úsmevom prezrádza. Zaujímalo nás, či si trúfa na výhru. „Určite som nešla do tejto šou s myšlienkou, že by som mohla vyhrať. Nie som speváčka ani herečka, takže mojím cieľom bolo urobiť každé číslo najlepšie, ako viem a hlavne užívať si celý ten kolotoč okolo.“ Lenka sa najviac zo všetkého teší na premenu, pri ktorej ani sama nespozná v zrkadle.

Mirka Partlová: Celá šou ma fascinuje!

mirka_aguilera.jpg

Foto: 
TV Markiza

V prvom kole nám vyrazila dych svojím dokonalým stvárnením popovej kráľovnej Whitney Houston. Obľúbená speváčka a herečka Mirka Partlová neskrýva nadšenie z celej šou. Veľmi sa mi páči tento projekt a vzhľadom na to, čomu sa venujem, je mi aj blízky. Teším sa z toho, že sme tu výborná partia a že môžeme ukázať niečo iné, ako bolo v prvej sérii.“ S premenami vizáže má už svoje skúsenosti. V muzikáli Mačky je na nepoznanie!

„Sledovať, ako sa z človeka postupne vďaka neuveriteľne šikovným maskérom stáva niekto úplne iný, je pre mňa doslova fascinujúce,“ priznáva talentovaná herečka. Medzi divákmi má Mirka mnoho fanúšikov a už teraz jej predpovedajú výhru celej súťaže. Avšak ona sama sa chce zabaviť a pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú. Je to zábavná šou, nie je to žiadna súťaž, nejde o výhru. Ide o to, že vyzbierané peniaze pomôžu nadáciám a tým, ktorí to najviac potrebujú.“ 

Mária Čírová: Šou je pre mňa výzvou!

Hneď v prvom kole podstúpila premenu na mužského interpreta. Speváčka Mária Čírová sa priznáva, že to nie je až také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Študovať podrobne výraz a farbu hlasu daného interpreta, zároveň odsledovať jeho pohyby, gestá, v prípade choreografie sa ju celú naučiť, a to všetko za pár dní. Doteraz som nikdy nikoho neimitovala, čiže pre mňa je to veľká skúsenosť,“ s nadšením rozpráva. Éterická kráska v šou podstúpi ešte niekoľko premien, pri ktorých ju nikto nespozná.

„Zatiaľ najsilnejší zážitok bol, keď mi robili odliatok tváre kvôli silikónovým maskám. Tri hodiny som sedela a maskéri na moju tvár a celú hlavu nanášali rôzne materiály a ja som mohla dýchať iba cez dve dierky, ktoré mi nechali pri nose. Keď som si to potom pozrela na videu, vyzeralo to dosť strašidelne,“ rozpráva o silnom v zážitku v zábavnej šou. Ani pre Máriu nie je podstatná výhra, ale najmä zábava a charitatívny rozmer. „Celú šou robím naplno, ale nešla som do toho s cieľom vyhrať. Je to veľmi náročná šou a obrovský nápor na fyzickú aj psychickú kondíciu. Veľkou oporou je mi moja rodina, ktorá je pri mne na každej skúške a najmä deti si to užívajú, “ uzatvára sympatická speváčka. 

Celý článok nájdete v aktuálnom vydaní SLOVENKY č. 36

- - Inzercia - -