Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tretie pokračovanie Bridget Jonesovej: Na premiére sa to hemžilo známymi tvárami

september 14, 2016 - 15:41
Uprostred septembra si prídu na svoje zástupkyne nežnejšieho pohlavia – do kín prichádza tretia časť príbehu o Bridget Jonesovej. Slávnostná premiéra filmu Dieťa Bridget Jonesovej sa konala 12. septembra v Cinema City Eurovea. Pozvanie na premiéru prijali okrem iných aj Eva Kramerová alias Evelyn, Zuzana Vačková, Karin Haydu, Dagmar Dianová, Soňa Müllerová s dcérou Emou Lujzou, Adriana Kmotríková, Katarína Brychtová, Bibiana Ondrejková, Thomas Puskailer s manželkou Abbie, Bruno Ciberej, Štefan Martinovič, Robo Volák a ďalší.

Hostí v kine vítalo hudobné vystúpenie v podaní chalanov z muzikálu Boyband. Nasledovala tombola o hodnotné aj vtipné ceny, ktorú moderovala šarmantná Karin Haydu. Tombolu žrebovala „slovenská Bridget Jonesová“ - Evelyn, ktorá sa sa s hlavnou hrdinkou filmu po viacerých stránkach stotožňuje a dokonca hlavnú hrdinku aj parodovala ako Brigita Jonášová.

rh_dsc_5411.jpg

Foto: 
CinemArt SK

rh_dsc_5491.jpg

Foto: 
CinemArt SK

Po premiére filmu nasledovala afterpárty, na ktorej prítomní mohli ochutnať špeciálny likér La Passion od Fine Destillery Slovakia, nápoje od Zlatej studne, či sladké cupcakes od Giraffe Bakery. K dobrej nálade hostí prispelo aj spevácke vystúpenie chalanov z muzikálu Boyband.

rh_dsc_5833.jpg

Foto: 
CinemArt SK

Ak sa chcete dobre zabaviť a ste zvedaví na to, kto bude otcom dieťaťa Bridget Jonesovej, poďte do kina. Film Dieťa Bridget Jonesovej prináša do slovenských kín filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK už od 15. septembra. 

rh_dsc_5434.jpg

Foto: 
CinemArt SK

- - Inzercia - -