Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bývajte lepšie vďaka výhodnému úveru

november 07, 2016 - 09:00
Vlastné bývanie. Zdravé, moderné a bezpečné bývanie. Bývanie presne podľa vlastných predstáv. Áno, tisíc podôb a vlastností by môže mať vaša vysnívaná strecha nad hlavou.

Niekto si môže dovoliť byt v novostavbe. Ďalší si chce dopriať rodinný dom na vidieku alebo v satelite za mestom. Iný sa uspokojí s kúpou a prestavbou staršieho bytu, ktorý po obnove môže tiež vyzerať ako nový.

Aj bez založenia nehnuteľnosti
Zatočila sa vám hlava? Žiaden strach. Máme tu pre vás vynikajúce riešenie v podobe výhodného úveru od Prvej stavebnej sporiteľne. Obzvlášť veľký záujem je o úvery bez zabezpečenia nehnuteľnosťou. Najúspešnejšia stavebná sporiteľňa na Slovensku vám prostredníctvom nich poskytne viac prostriedkov a lacnejšie ako iní. Presvedčte sa sami.

Úver vybavíte rýchlo a lacno

Stačí len, aby ste patrili medzi jej sporiacich klientov a poskytne vám úver bez zabezpečenia domom, bytom alebo stavebným pozemkom až do výšky 50-tisíc €. Pravda, keď preukážete, že máte na uhrádzanie mesačných splátok. Doba splatnosti takéhoto úveru môže trvať až 30 rokov, jeho úroková sadzba je nízka, vybavíte si ho rýchlo a tiež lacno. Nemusíte totiž platiť za znalecký posudok ani poplatok za vklad do katastra nehnuteľností.

Ste neznámy klient?
Môže sa však stať, že peniaze budete potrebovať hneď, teda bez predchádzajúceho sporenia na účte stavebného sporenia. Keďže úvery v Prvej stavebnej sporiteľni sú mimoriadne variabilné, určite nájdete vhodné riešenie. Ak ste niekedy zodpovedne splácali alebo ešte stále splácate úver, pričom je jedno, či je to v PSS, a. s., alebo v akejkoľvek inej banke, najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku vám za rovnakých podmienok poskytne prostriedky až do 45-tisíc €. A v ústrety vám vyjde aj v prípade, ak si nesporíte ani nesplácate žiadny úver. V tom prípade vám ako „neznámemu klientovi“ bez zakladania nehnuteľnosti požičia do 15-tisíc €. A manželia nebudú potrebovať ani ručiteľa!

Viac a ešte výhodnejšie
Ak ale potrebujete viac peňazí, svoj úver môžete zabezpečiť nehnuteľnosťou. V tomto prípade vám PSS, a. s., poskytne prostriedky až do 170-tisíc €, manželom alebo partnerom na jednu nehnuteľnosť až do 340-tisíc €. Určite vás poteší, že takéto vyššie úvery na bývanie založené nehnuteľnosťou v prospech banky majú ešte nižšiu a teda aj výhodnejšiu úrokovú sadzbu, ako úvery bez tohto typu zábezpeky.

Na zariadenie domácnosti

Je možné, že sa zamyslíte aj nad kúpou nového nábytku alebo elektrospotrebičov. V tom prípade je pre vás ako stvorený špeciálny úver na zariadenie domácnosti až do 7-tisíc € s priaznivou úrokovou sadzbou nemennou počas celej doby splatnosti. Úver má priaznivú a nemennú úrokovú sadzbu, ktorá je tým nižšia, čím viac finančných prostriedkov si požičiate. Ani tento úver netreba zabezpečovať nehnuteľnosťou a nebudete potrebovať bločky ani faktúry.

Viac informácií vám ochotne a bezplatne poskytnú obchodní zástupcovia Prvej stavebnej sporiteľne. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek. Kontakty nájdete na  https://www.pss.sk alebo volajte na 02/58 55 58 55.

- - Inzercia - -