Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vyhrajte luxusný parfém s novým mesačníkom Slovenka Tvoj Štýl!

október 03, 2016 - 17:54
Nový mesačník vydavateľstva Star production Slovenka Tvoj Štýl dodá sebavedomie každej žene! Glosy magazín je tu pre všetky ženy s originálnymi témami. "Je dôležité nájsť zdravé sebavedomie, sebadôveru, spokojnosť a vyrovnanosť. Nie je to žiadna veda, tú silu má každá jedna žena v sebe," myslí si šéfredaktorka časopisu Barbora Voľná.

Slovenka Tvoj Štýl je o ženách a pre ženy... Prináša veľa skutočných, autentických vecí, ktoré "smrdia" človečinou. Je o nás, o našich každodenných starostiach a radostiach. O tom, čo my, ženy, prežívame každý deň. Bez škrupúľ sa snažíme priniesť bežnej žene východisko zo situácií, ktoré na ňu striehnu každý deň. Stereotyp vo vzťahu, nepríjemný šéf, problémy s deťmi, v rodine, ťažkosti so zdravím...Veď poznáme to všetky, však? To všetko sú veci, ktoré nás denne trápia. My sme tu však preto, aby sme na základe príbehov, ktoré nie sú vždy najľahšie, a nielen nich, priniesli žene pocit, že v " tom" nie je sama. Všetky občas trpíme, všetky sa niekedy trápime... Netreba sa nikdy vzdať. Je dôležité naučiť sa byť samy k sebe úprimné a naučiť sa mať rady samy seba. O tom to celé je.

Fotenie s prvou titulkou osobnosťou Andreou Verešovou

Fotenie titulky SLOVENKA TVOJ ŠTÝL s Andreou Verešovou

Autor: 
Milan Kulifaj

Buďte samy sebou

Slovenka Tvoj Štýl zaujme na prvý pohľad (teda prvé čítanie) každú ženu! Krása, móda, príbehy, rozhovory, vzťahy, ... Snažíme sa byť čitateľke blízko, otvárať témy, ktoré sú ľudské a týkajú sa žien. Je zbytočné písať o veciach,  ktoré sú našim ženám vzdialené. Chceme písať o tom, čo sa týka bežných žien. Mňa, vás, ktorejkoľvek. Už pri vstupe na mediálny trh generálna riaditeľka vydavateľstva Star production Mária Reháková chcela vytvoriť priestor úspešným a sebavedomým ženám, ktoré životnými príbehmi môžu motivovať tie ostatné. Túto vízia chce naplniť aj v novom mesačníku Slovenka Tvoj štýl. Mária Reháková hovorí, že pri tvorbe konceptu časopisu ju inšpirovali mnohé stretnutia s úspešnými ženami, ktorým takýto typ média na trhu chýba..

Súťažná otázka znie: Ktorý článok vás najviac zaujal v našom novom časopise. Môžete získať luxusný parfém My Destiny značky Oriflame. 

 

- - Inzercia - -