Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Hana Gregorová dala zrejme košom svojmu milencovi! Koptíka má plné zuby

október 04, 2016 - 10:28
Herečke Hane Gregorovej došla trpezlivosť s mladým milencom. Ondřej Koptík vraj od nej dostal prísne ultimátum, po ktorom si dokonca sňala zásnubný prsteň z ruky. Obaja však zaryto mlčia.

Len nedávno na verejnosť prenikli informácie o tom, že herečka Hana Gregorová (64) si našla o tridsať rokov mladšieho partnera Ondřeja Koptíka (32). Mladý zajačik dokonca herečku prednedávnom požiadal o ruku. O ich súkromní sa nebojí hovoriť ani na verejnosti. Avšak Gregorovej došla trpezlivosť. Podľa viacerých českých médií to má mladík poriadne nahnuté.  "Sú spolu, ale Ondřej má nôž na krku. Nesmie o nej s nikým hovoriť, Hana si neželá ani to, aby sa s ňou niekde verejne objavoval. Už keď ho vzala na svadbu syna, naivne vykladal novinárom hrozné veci. Potom bola tá aféra sa zásnubami, na ktoré si do zahraničia tiež pozval médiá, " povedal Super.cz zdroj z okolia páru.

Uviedol tiež, že rodinné vzťahy sú u Gregorových dosť nahnuté a to hlavne kvôli vzťahu s mladým Koptíkom. "Gregorová si spätne uvedomila, ako je kvôli tomu všetkým na smiech, má komplikované vzťahy aj s deťmi, takže si povedala, že je potrebné zabrzdiť," dodal zdroj s tým, že herečka Koptíka kontroluje tiež na mobile, aby sa presvedčila o tom , že s médiami naozaj nekomunikuje.

- - Inzercia - -