Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna polícia z BMD v Prahe: Slovenky opäť hviezdili!

október 13, 2016 - 21:51
Po prvý raz sa prestížne módne podujatie Bratislavské módne dni uskutočnilo v stovežatej Prahe. Nielen na móle sme mohli vidieť vycibrený módny vkus. Prítomné dámy nás opäť očarili svojím šarmom a skvelými outftmi.

Klementína & Milan 

Návrhárske duo WTF!? nechýbalo na afterparty BMD v Prahe. Klem zvolila bielu róbu, ktorá odhalila jej prednosti. Dovolíme si tvrdiť, že nejeden pán sa obzrel za krásnou modelkou. Milan stavil na trendy kúsky z kože. 

bmdpraha0007.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mária Reháková

Riaditeľka Bratislavských módnych dní dodržala predpísaný dresscode black&gold do bodky. Koktailové šaty sú prepracované do tých najmenších detailov a nám neostáva nič iné, len zhodnotiť celý look na výbornú. 

ram_8302.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Renáta Kliská

Tak tieto mini šaty sú nesmierne rozkošné! Dizajnérka značky La Rena stavila na kvetinový model z vlastnej dielne, ktorý doplnila lodičkami a kabelkou v telovej farbe.

ram_8283.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Lucie Gemelová

Mladá umelkyňa na Bratislavských módnych dňoch spôsobila poriadny rozruch. Po boku Felixa Slováčka si pozrela prehliadky renomovaných návrhárov. V jednoduchom bielom modeli jej to pristalo. 

bmdpraha0035.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Monika Reháková 

Šarmantná brunetka doslova žiarila! Flitrované šaty v rose gold odtieni boli perfektnou voľbou. Monika v tejto farbe zvolila aj vkusné doplnky. 

bmdpraha0011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Michaela Hollá

Naša šéfredaktorka Miška sa predviedla v šik outfite. Sympatická blondínka zvolila kožené šaty so zaujímavým detailom, ktoré oživila výraznými náušnicami a čižmami. Aj v tomto prípade bol príkladne dodržaný dresscode. 

bmdpraha0001.jpg

Foto: 
Ramon Leško