Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na outfit: Pánsky štýl v kombinácii so ženským pôvabom

október 16, 2016 - 10:10
V dávnych časoch, keď ženy nosievali dlhé honosné šaty, ani len nepomysleli, že ďalšie generácie raz budú nosiť nohavice alebo saká skoro na vlas rovnaké s tými pánskymi. Táto doba už nastala a takzvaný pánsky štýl, je veľká srdcovka a inšpirácia mnohých žien. Dámske kostýmy či košele, ktoré výrazne obťahovali ženské línie už nie sú až tak obľúbené. Nahradili ich klasické pánsky strihy, ktorým neodolá mnoho milovníčok módy najmä pre ich pohodlnosť.

Tip na outfit: Pánsky štýl v kombinácii so ženským pôvabom

"Manstyle" je v súčasnosti nielen obľúbený, ale aj moderný. Sáká, košele či nohavice sú naoko totožné s klasickými  pánskymi strihmi, rozdiel je len v tom, že sú menšie.  Dámy, ktoré milujú pánsky štýl vám prinášajú inšpirácie, ktoré rozhodne treba skúsiť!

#1

Oversize oblečenie je veľmi dobrá voľba pre akúkoľvek príležitosť. Nemusíte mať zlý pocit, že vyzeráte akoby ste chodili oblečené priateľových veciach. Dnes sa to nosí! Dajte si cop do drdolu, svoje obľúbené slnečné okuliare a  outfit je na svete.

1utfit.jpg

Foto: 
pinterest.com

sssok.jpg

Foto: 
pinterest.com

#2

Ak máte pocit, tento pri tomto štýle sa vytráca vaša ženskosť kľudne siahnite po flitroch. Outfit je dokonalý pre party, alebo výnimočné večerné podujatia. 

2outfit.jpg

Foto: 
pinterest.com

#3

Niektoré doplnky majú schopnosť priniesť nový a moderný vzhľad aj rokmi starému oblečeniu. Všimnite si ako šatka, opasok a pančuchové nohavice vytvorili  krásny dámsky outfit napriek tomu, že je inšpirovaný pánskym štýlom. 

3_utfit.jpg

Foto: 
pinterest.com

#4

Obľúbené oversize kabáty sú stále TOP trendom prechodných ročných období. 

#5 

Pánsky, alebo dámsky kostým? To nie je podstatné. Dámy v ňom vyzerajú jedhoducho úžasne!

k3.jpg

Foto: 
pinterest.com

- - Inzercia - -