Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sú z nich hrdí rodičia: Títo Slováci sa tešia z malého prírastku v rodine!

október 18, 2016 - 11:40
Slovenský babyboom! Minulý týždeň sa viacerým známym slovenským rodinám narodil malý potomok, z ktorého majú obrovskú radosť.

Lukáš Adamec: Teší sa z druhého dieťaťa! 

Slovenskému spevákovi Lukášovi Adamcovi a manželke Miriam sa narodila dcéra Lea. Dvadsaťdeväťročný Košičan zverejnil fotografiu s novorodeniatkom prostredníctvom svojho sociálneho profilu na Instagrame. V popise uviedol, že v čase, keď dievčatko prichádzalo na svet, práve hral Judáša v muzikáli Jesus Christ Superstar. Dcérkino narodenie vraj ale nakoniec stihol. Lukáš a Miriam už spolu vychovávajú syna Tea, ktorý sa narodil na jar 2014.

2200682_1200x.jpeg

Foto: 
Instagram

Zuzana Haberová: Známy spevák má veľkú radosť z prvej vnučky

Najstaršia dcéra známeho hudobníka Pavla Haberu sa opäť stala mamou. Na svet priviedla dievčatko Elizabeth, ktorej otcom je jej manžel Marián. Sympatická blondínka sa teší už z druhého dieťaťa. Prvého syna má s bývalým manželom  Lukášom Kuzmiakom. Rodičom želáme veľa zdravia.  

Prečítajte si tiež: VÁŠ PRÍBEH: Chlapec, ktorý nemal prežiť, no teraz inšpiruje druhých!

Marián Čekovský: Hrdý tato prvého syna!

Známy hudobník Marián Čekovský sa stal trojnásobným otcom! S priateľkou Natašou Džunkovou sa mu narodil prvý synček, z ktorého má nesmiernu radosť. Malý má 3 550 gramov, dĺžku si presne nepamätám, no Nataša rodila prirodzene a všetko išlo výborne,“  hovorí hrdý otec. Dojímavou fotografiou priamo z pôrodnice sa pochválil  všetkým fanúšikom na svojom sociálnom profile. Synček dostal netradičné meno Alexej Marián, na ktorom sa zhodli obaja rodičia. Pár hodín pred narodením bábätka bol muzikant na prehliadke Bratislavských módnych dní v Prahe, kde v úvode zahral emotívnu skladbu na organe. Hneď po skončení utekal do nemocnice za svojím malým synčekom a priateľkou Natašou. 

- - Inzercia - -