Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zmena k lepšiemu poteší každého

august 24, 2016 - 09:29
Múdry citát hovorí: „Nikdy sa neprestaňte učiť, pretože škola života nikdy nekončí.“ A keďže učenie predstavuje zmenu, buďte zmenám vždy otvorení a poďte žiť naplno s Dobrým účtom od Poštovej banky!

Ešte ste o ňom nepočuli? Tak nám dovoľte vám ho v krátkosti predstaviť: 7 000 miest na výber hotovosti zdarma, neobmedzený počet najčastejšie využívaných bankových služieb, odmena za aktivitu... hovoríte, že to je málo? A čo tak možnosť zriadiť si Dobrý účet aj online z pohodlia domova a získanie našej pomoci pri presune účtu do Poštovej banky? Zjednodušte si s Poštovou bankou život.

S Dobrým účtom sa už nemusíte obmedzovať

„V  Dobrom účte zaručujeme neobmedzený počet najčastejšie využívaných bankových transakcií. Patria sem hlavne prijaté platby, vklady v hotovosti, príkazy na úhradu cez internet banking, trvalé príkazy a povolenia na inkaso. Výbery z bankomatov Poštovej banky a prostredníctvom poštomatov na každej pošte sú zadarmo,“ vysvetľuje Juraj Dolný, riaditeľ Odboru retailových produktov Poštovej banky. 

Navyše vo vybraných obchodoch môžete využiť aj službu CashBack, ktorá vám umožňuje výber v hotovosti až do výšky 50 € pri platení kartou za nákup v hodnote minimálne 5 €.

Chceme aj to, na čo sme zvyknutí

Samozrejmosťou sú bezkontaktné platby či moderný a jednoduchý internet banking. Po splnení určitých podmienok môžete získať aj povolené prečerpanie, ktoré môžete využiť pri neočakávaných výdavkoch. 

Jednoduchosť nadovšetko

Účet si k nám prenesiete pohodlne a bez námahy. „Najskôr som mala obavy z toho, koľko ma to bude stáť námahy. Otvorila som si účet u nás na pošte a pomohli mi tam aj s vyplnením žiadosti o presun účtu, pričom môj pôvodný účet zrušili. Bola som prekvapená, ako hladko to išlo,“ hovorí pani Anna Kubíková z Brezna. Ku všetkému vám stačí len číslo pôvodného účtu a občiansky preukaz.

Sme banka pre každodenné záležitosti

Poštová banka prináša jednoduché a užitočné riešenia pre všetkých. Neustále tvoríme nové služby či produkty, rastieme s dobou, meníme sa. Kontaktujte nás cez naše call centrum na čísle 0850 111 666, kde nebudete čakať dlhšie ako 15 sekúnd, kým sa spojíte s operátorom. Informácie získate aj na www.postovabanka.sk 

Sme moderná banka pre každého

Poštová banka je dostupná pre každého, bez rozdielu či ide o mladého podnikateľa s veľkými plánmi alebo staršieho človeka, ktorý si otvára svoj prvý účet. 

- - Inzercia - -