Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pôžička vo dvojici vás môže odmeniť až 50% úsporou na úrokoch!

september 14, 2016 - 09:35
Potrebujete nový nábytok alebo dozrel čas na nové auto? Kde na to však vziať? Zoberte si výhodnú Partnerskú pôžičku v Poštovej banke a bude po starostiach. Ešte ste o nej nepočuli? Poštová banka prináša benefit pre všetkých, ktorí vedia, že dvaja znamenajú viac, a vezmú si úver spolu s partnerom. A nemusí ísť pritom o manželov, ale o akúkoľvek dvojicu spolužiadateľov! S Partnerskou pôžičkou získate úsporu na úrokoch až do 50 %.

Každá životná etapa prináša rôzne finančné nároky. Či už chcete rekonštruovať byt, alebo potrebujete nové zariadenie do domácnosti či refinancovať nevýhodné pôžičky, s Partnerskou pôžičkou všetko zvládnete. S novým atraktívnym benefitom produktov Dobrá pôžička a Lepšia splátka môžete získať výhodný úver až do výšky 30 000 eur. Stačí, ak ste na to dvaja.

„Partnerská pôžička je určená pre akékoľvek dvojice spolužiadateľov. Klienti môžu odteraz pri spotrebnom úvere získať až tri významné benefity. Zľavu z úrokovej sadzby až do výšky 50 %, nulový poplatok za poskytnutie a vernostný program Veľké plus, vďaka ktorému si klient po splnení podmienok môže znížiť úrokovú sadzbu o ďalšie 1 %,“ prezrádza podrobnosti Melinda Burdanová, vedúca oddelenia aktívnych produktov Poštovej banky.

Výhodné podmienky Partnerskej pôžičky získate na ktorejkoľvek z 1500 slovenských pôšt alebo jednej zo 44 pobočiek Poštovej banky. Stačí vám k tomu platný slovenský občiansky preukaz a ostatné už zariadi náš bankový poradca. Výsledok posúdenia žiadosti sa väčšina klientov dozvie spravidla do 10 minút,“ dodáva Melinda Burdanová.

Ďalšie výhody Partnerskej pôžičky:

  • bez dokladovania účelu,
  • bez poplatku za mimoriadnu splátku alebo za predčasné splatenie úveru,
  • bez nutnosti založenia nehnuteľnosti,
  • atraktívna výška úveru od 300 € do 30 000 € a jeho splatnosť od 1 do 8 rokov, 
  • rýchlosť a jednoduchosť schvaľovacieho procesu,
  • dostupnosť na ľubovoľnej pobočke Poštovej banky alebo na pošte.

Sme užitočná banka pre každodenné záležitosti

Poštová banka sa snaží prinášať jednoduché a užitočné riešenia pre všetkých. Myslíme na požiadavky našich klientov, a preto neustále tvoríme nové služby či produkty. Verí nám viac ako 1 milión zákazníkov. Rastieme s dobou, meníme sa.  

Viac informácií o Partnerskej pôžičke nájdete na stránke www.postovabanka.sk, ako aj prostredníctvom webu cez online chat či telefonicky na Infolinke 0850 111 666, kde nebudete čakať dlhšie ako 15 sekúnd, kým sa spojíte s operátorom.

- - Inzercia - -