Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ak ste dvaja, môžete ušetriť až polovicu

september 28, 2016 - 09:58
Takzvaných single domácností pribúda. Ako všetko, tak aj život bez partnera má svoje výhody a nevýhody. Mesačné náklady jednotlivcov sa totiž v priemere pohybujú okolo 400 eur, čo vychádza o stovku viac v porovnaní s partnerským spolužitím. Aj vyznávači samostatného bývania si myslia, že z pohľadu finančných nákladov je výhodnejšie žiť vo dvojici.

Postoj k peniazom je však u väčšiny z nás rovnaký. Či už žijeme sami, alebo v páre, je pre nás dôležité, aby sme ušetrili. Snaha nakupovať za čo najvýhodnejšie ceny sa týka nielen potravín a šatstva, ale aj finančných a bankových produktov. Aj preto prináša Poštová banka pre všetky dvojice žiadateľov Partnerskú pôžičku so zvýhodnenou úrokovou sadzbou, a to až do výšky 50 %.

Časy sa menia a aj finančné inštitúcie sa prispôsobujú novým životným trendom. Keďže si viac ako tretina ľudí žijúcich bez partnera plánuje v tomto roku zobrať pôžičku, Poštová banka prichádza s riešením. Akákoľvek dvojica žiadateľov môže získať lepšie finančné podmienky v podobe nižšej úrokovej sadzby na spotrebnom úvere. Je samozrejmé, že pri Partnerskej pôžičke nie je potrebné dokladovať účel úveru, zakladať nehnuteľnosť ani platiť nič navyše za mimoriadne splátky pri predčasnom splatení úveru. „Snažíme sa, aby pôžička bola dostupná pre každého. Na získanie Partnerskej pôžičky stačí iba občiansky preukaz, pričom väčšina žiadostí je schválená do desiatich minút od ich podania. Stačí, ak sú na to dvaja,“ prezrádza Melinda Burdanová, vedúca oddelenia úverových produktov Poštovej banky, a dodáva, že v Partnerskej pôžičke sa skrývajú 3 hlavné benefity:

  1. možnosť úspory na úrokoch až do výšky 50 %,
  2. získanie úveru bez poplatku za poskytnutie,
  3. vernostný program Veľké plus, vďaka ktorému si klient po splnení podmienok môže znížiť úrokovú sadzbu o ďalšie 1 % a získať tak celkovú úrokovú sadzbu vo výške od 5,9 %.

 

Zaobstarajte si čokoľvek podľa vašich potrieb až do výšky 30 000 eur alebo si môžete splatiť inú, menej výhodnú pôžičku. Viac informácií o Partnerskej pôžičke získate na stránke www.postovabanka.sk, ako aj prostredníctvom webu cez online chat či telefonicky na Infolinke 0850 111 666, kde nebudete čakať dlhšie ako 15 sekúnd, kým sa spojíte s operátorom.

Sme banka pre každodenné záležitosti

Klient je s bankou spokojný vtedy, ak sú jej služby pre neho užitočné. Poštová banka chce pomáhať ľuďom, aby boli každý deň spokojní. Dôležitým atribútom k spokojnosti je najmä jednoduchosť. V Poštovej banke sa k svojim peniazom dostanete jednoducho, až na 7-tisíc miestach na výber hotovosti. Sme tu pre každého, každý deň. Rastieme s dobou, meníme sa.

- - Inzercia - -