Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Vaše znamenie v horoskope vám prezradí, aká je vaša najatraktívnejšia črta: Využívate ju naplno?

október 21, 2016 - 11:13
Každý máme tu svoju a mali by sme vedieť, ktorá je tá naj. Naša charakteristická črta je našou dominantnou vlastnosťou, pre ktorú nás naši partneri milujú. Viete aká je tá vaša?

Baran

Váš sexepíl je tak silný, že si môžete s pokojom na duši obliecť aj pánske nohavice a stále budete vyzerať šik a trendy. V práci máte tendenciu ľuďom „kraľovať“, takže váš automaticky považujú za veľmi dominantný typ. Využite túto črtu vo svoj prospech. Z času na čas by ste mohli trošku viac zaexperimentovať aj čo sa týka vašej vizáže, oceníte to nielen vy, ale aj váš partner.

Býk

Vaším veľkým plusom je vaša citlivosť a zmysel pre dotyk, teda aspoň čo sa týka partnerského vzťahu. Viete si vychutnať čisto opratú posteľnú bielizeň, kvalitné materiály, kvalitné jedlo, takže vaše precítenie funguje vo všetkých smeroch a práve toto na vás ľudia obdivujú. Nie každý dokáže precitnúť aj do tak jednoduchých vecí. Ak si s partnerom postavíte vzťah na pevných základoch, vydrží vám večne.

Blíženci

Váš intelekt je vašou zbraňou. Muži i ženy milujú sčítaných a rozhľadených partnerov a takým vy určite ste. Vaše vtipné poznámky, šepkanie do ucha, a naozaj vtipný humor na vás váš partner obdivuje a zbožňuje, neprestávajte v tom a budete obdivovaní navždy.

Rak

Ste rodinný typ, ktorý túži po vytvorení harmonického domova. Každý, kto túži po tom istom ako vy, bude o vás bojovať, pretože v dnešnej dobe je to naozaj cenné. Ste citlivé duše a to z vás robí magnet pre opačné pohlavie. Držanie za ruky, nežné bozky a prechádzky sú pre vás dôležité a práve táto črta je u vás dominantná. Ste stvorení pre lásku.

Lev

Znamenie, ktoré je jedným z najlojálnejších. Pre druhých by ste sa rozdali, a nebojte, tou správnou osobou to nezostane nepovšimnuté. Ste občas sprchou emócií, čo môže byť niekedy veľa aj na osobu, ktorá vás miluje, no vy už ste jednoducho takí a robí to z vás nezabudnuteľné osoby. Nikdy sa nesnažte byť niečím, čo nie ste. To sa vám nevyplatí. Oslavujte aj malé veci, utužuje to vzťahy.

Panna

Ste stará škola, aj čo sa týka lásky. Veríte na manželstvo na celý život a robíte všetko pre to, aby ste partnerstvo udržali. Ste konzervatívni, no práve to na vás vaša polovička miluje. Striedme oblečenie, žiadne výstrelky, no za to vtip a humor ako má málokto. Ak ostanete sami sebou, urobíte tak dobre. Ste pre tento svet výnimoční.

Váhy

To či so zaumienite, to aj dosiahnete, najmä čo sa týka vášho partnerského života. Ak dokážete o niečom snívať, dokážete to aj pretransformovať do reálnej podoby a to je vaše veľké plus. Mali by ste predovšetkým milovať samých seba, až potom môžete skutočne milovať aj partnera. Rady sa o seba staráte a to si na vás partner cení. Neprestávajte s tým.

Škorpión

Láska je pre vás všetko, alebo nič. Keď milujete, tak je to z celého srdca. Vaše emócie dokážu byť naozaj intenzívne a pre vzťah sa dokážete úplne odovzdať. Táto črta z vás robí ideálnych partnerov a dokonalých rodičov. Predtým, ako sa odovzdáte vášmu vzťahu, uistite sa, že je to naozaj ten pravý, aby ste predišli veľkým sklamaniam.

Strelec

Ste veľmi voľné duše, ktoré sú tolerantné a toto vyžadujete aj od vášho partnera. Potrebujete svoju voľnosť a voľnosť taktiež viete ponúknuť. Milujete dobrodružstvá a správna osoba po vašom boku to bude vedieť oceniť. Váš intímny život viete správne okoreniť, čo je pre vzťah viac, než dôležité. Dá sa povedať, že ste ideálnym „parťákom“ do života.

Kozorožec

Ste stelesnením prirodzenej elegancie a v spoločnosti ovládate všetky pravidlá etiky. Nie ste bežcom na krátke trate, takže pre tým, než sa pustíte do vzťahu, dobre si to najprv premyslíte. Obdivujete ambicióznych ľudí, pretože sami ambicióznymi ste. Viete si v správnom čase uvedomiť, keď náhodou zanedbávate súkromný život. Tieto vlastnosti z vás robia veľmi žiadanú osobu pre partnerský život.

Vodnár

Ste najmenej tradičné znamenie a tak aj váš partnerský život bude jeden z tých najunikátnejších. S normami a tradíciami sa nekamarátite, čo z vás robí unikáty. Vo vzťahu potrebujete autonómiu, ktorá vám dovolí občas si dupnúť, no tým správnym štýlom. Ten správny priateľ ocení vašu nezávislosť a samostatnosť.

Ryby

Ste známi tým že dokážete milovať bez zábran a naplno. Nie ste materialistické typy, čo vám dáva čas venovať sa rodine, láske a partnerovi. Oveľa viac si potrpíte na kvalite stráveného času s blízkymi, než na drahom aute, alebo topánkach. Pre toto ste jedinečné znamenia a partner to na vás dokáže oceniť.

- - Inzercia - -