Dnes je štvrtok, 20.jún 2019, meniny má: Valéria
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Škaredý rozchod medzi slávnou speváčkou a miliardárom: Som na dne, hovorí Mariah Carey

október 29, 2016 - 09:31
Americká speváčka a herečka Mariah Carey a jej snúbenec, austrálsky miliardár, James Packer sa rozišli. Ako uviedol interpretkin zástupca pre reláciu Entertainment Tonight, dvojica sa nevidela od septembrovej hádky počas dovolenky v Grécku.

“Snažia sa túto situáciu vyriešiť. Práve teraz nevedia, či zostanú spolu,“ povedal. Zároveň dodal, že obaja sa k tomu vyjadria v stanovisku, hneď ako sa dohodnú, čo bude ďalej.

Podľa nemenovaných zdrojov viacerých bulvárnych portálov malo byť za rozchodom prílišné míňanie peňazí a údajné podvádzanie zo speváčkinej strany, to však zástupca Carey poprel. Ďalšie anonymy blízke interpretke sa zase pre magazíny People a Us Weekly uviedli, že s miliardárom zrušila zásnuby pre jeho správanie a tiež preto, že s ňou bol málo. “Toto jednoducho nie je pravda,“ poprel tvrdenia Packerov zástupca. 

Štyridsaťšesťročná Carey a o tri roky starší Packer začali randiť vlani v lete. Po ôsmich mesiacoch randenia sa v januári zasnúbili. Speváčka bola v rokoch 1993 až 1997 manželkou Tommyho Mottolu a následne sa v roku 2008 vydala za Nicka Cannona. Tomu porodila v apríli 2011 dvojčatá, ktorým dali mená Monroe a Moroccan Scott. Cannon v decembri 2014 podal žiadosť o rozvod. Packer bol tiež dvakrát ženatý. 

- - Inzercia - -