Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozišli sa na pľaci: Tieto páry nevydržali spojenie lásky a práce...

október 31, 2016 - 12:37
Keď sa spojí práca s láskou, niekedy to nekončí dobre. Tieto Hollywoodske páry sa rozišli počas natáčania.

Blake Lively a Penn Badgley

Láska medzi herečkou Blake Lively a jej priateľom Pennom trvala celé tri roky.  Keď spolu začali natáčať populárny seriál Gossip Girl, ich vzťah sa začal pomaly, ale isto rútiť do záhuby. V roku 2010 bolo ich lásky koniec a Blake je dnes vydatá za herca Ryna Reynoldsa a dokonca porodila ich druhé dieťa.

Kristen Stewart a Robert Pattinson

Twilight ságu poznáme všetci. Jej hlavní protagonisti herečka Kristen Stewart a herec Robert Pattinson sa už počas natáčania do seba zaľúbili. Ako to ale býva, všetkého príliš škodí a pár ohlásil ich rozchod v roku 2012. Spoločne museli ale absolvovať nejednu akciu, pretože ich herecká spolupráca rozchodom neskončila.

Charlize Theron a Sean Penn

Herec a režisér Sean Penn sa do Charlize Theron zaľúbil pri natáčaní jeho filmu The Last Face. Krásna herečka ale počas filmu rezignovala a s režisérom sa rozišla. Zdá sa ale, že spoločne k sebe znova našli cestu, pretože v roku 2015 sa znova začali objavovať ruka v ruke.

Rachel Bilson a Adam Brody

Najobľúbenejší pár zo seriálu The O.C. California sa zoznámil na natáčaní. Fanúšikovia tohto úspešného seriálu držali Rachel Wilsonovej a Adamovi Brodymu palce, no ani to nepomohlo a po troch rokoch sa holúbkovia ešte počas nakrúcania rozišli.

sam_a_seth.jpg

Foto: 
SITA


Katie Holmes a Joshua Jackson 

Kultový seriál Dawsonov svet spojil herečku Katie Holmes a herca Joshua Jacksona. Ani tento pár nevydržal a už počas natáčania seriálu sa rozišli. Katie si neskôr zobrala herca Toma Cruisa, no dnes je „šťastne“ rozvedená. Joshua tvorí pár s krásnou herečkou Diane Kruger.

katie_a_joshua.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -