Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vedeli ste, že aj džínsy majú svoj národný deň? My ich oslavujeme každý deň pre tento jednoduchý dôvod

november 03, 2016 - 11:53
Stoja pri nás v každej situácii. Keď nemáme svoj deň a sukňa neprichádza do úvahy, sú tu pre nás a držia nad nami ochrannú ruku. Džínsy jednoducho milujeme.

Tým jednoduchým dôvodom, prečo si džínsy zaslúžia byť oslavované je, že sú tak neskutočne univerzálne. Zahaľujú celé nohy, no napriek tomu sú sexi. Nie je v nich ani zima, ani teplo a sú naozaj pohodlné. Svoj neoficiálny deň oslavujú 21. 3. , no my ich oslavujeme každý deň. Džíny sa stali súčasťou nášho života a my sa z nich nemôžeme nič iné, ako tešiť. 

Všetky strihy

Momentálne je v denime taká anarchia, že je jedno ktorý strih si vyberieme, vždy budeme trendy. Či už to budú rifle cigaretového strihu, alebo do zvona, oba strihy sú mimmoriadne trendy. Najdôležitejšie je vybrať si strich, ktorý sedí našej postave. Rifle, ktoré sú dole širšie, opticky zúžia nohy, takže ich obľubujú najmä ženy s postavami krv a mlieko. 

look_3.jpg

Foto: 
Archív značiek

kendal.png

Foto: 
Instagram osobností

Nedbalá elegancia

Nie všetky sme "sukňové typy", no sukňa z denimu sa dá nakonbinovať na toľko rôznych spôsobov, že sa nám z toho môže až hlava zatočiť. Jednoduché strihysa dajú  ľahko skombinovať aj s extravagantnejšími kúskami a trendy outfit je razom na svete. Netreba zabúdať na doplnky, pretože tie sú pre denim priam stvorené. 

look1.jpg

Foto: 
Archív značiek

gigi.png

Foto: 
Instagram osobností

Za dámu 

Rifle nám dávajú toľko voľnosti a sú úžasné aj v tom, že ak sa dobre skombinujú, dokážu vytvoriť elegantný dojem. Za dámy môžeme byť aj v rifliach, dokonca aj na červenom koberci sa nejedny rifle už objavili. 

look_2.jpg

Foto: 
Archív značiek

rosie_jeans.png

Foto: 
Instagram osobností

Aký štýl si dnes vyberiete vy? 

- - Inzercia - -