Dnes je pondelok, 24.jún 2019, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nepoučiteľná Jenny z kultového Filmu Forrest Gump: Ako vyzerá herečka dnes, vás prekvapí...

november 11, 2016 - 09:08
Na svete azda nieje človeka, ktorý by sa po vzhliadnutí filmu Forrest Gump, nestal jeho srdcovkou. Okrem talentovaného Toma Hanksa, v ňom zahviezdila aj herečka Robin Wright, ktorá dnes vyzerá takto.

Nie, takto dnes herečka nevyzerá. Tento záber je zo známej scény, v ktorej sa blondína Jenny nevybrala práve tým najšťastnejším smerom. Vo filme stvárnila úlohu narkomanky, ktorá bojuje s nepriazňou osudu, odkedy bola ešte malé dievčatko. 

Keď sa pred dvadsiatimi dvoma rokmi natočil Film Forrest Gump, asi nik nečakal, že bude mať až takýto obrovský úspech. Prekvapená bola možno aj samotná Robin, ktorej sa vtedy odštartovala naozaj sľubná kariéra. 

Dnes je herečka jednou z hlavných postáv v úspešnom americkom seriály House of Cards (Dom z karát), ktorý sa teší veľkému úspechu. 

Krásna aj v päťdesiatke

Herečka sa za tie roky zmenila, no jej charizma zostala. Robin patrí k tým typom žien, ktoré starnú s naozajstnou gráciou a za svoje vrásky sa veru nehanbí. Vo veku 50 rokov, vyzerá herečka naozaj výborne. 

Je to najmä jej prirodzený zjav, ktorý jej zabezpečuje miesto, medzi úspešnými herečkami. Starnúť bez potreby vyzerať na dvadsať sa niekedy naozaj vypláca. 

- - Inzercia - -