Dnes je pondelok, 16.december 2019, meniny má: Albína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Túžite po dokonalých vlasoch ako má Kate Middleton? Riaďte sa 4 trikmi od jej osobného kaderníka

november 14, 2016 - 11:29
Už roky obdivujeme bohatú hrivu krásnej Vojvodkyne Kate z Cambridgu. Mnohé ženy sa pýtajú, čo stojí za jej perfektným lookom a zdravo vyzerajúcimi vlasmi. Jej osobný kaderník Ferreti sa rozhodol prehovoriť a prezradil 4 zlaté pravidlá, vďaka ktorým budete mať aj vy zdravé, lesklé a bohaté vlasy.

Osobný kaderník manželky Princa Williama sa rozhodol prelomiť mlčanie a prehovoril o jednoduchých tipoch a trikoch, ako sa starať o korunu krásy každej dámy. 

Stavte na prirodzený odtieň farby

"Rokmi práce hairstylistu sa mi potvrdilo, že prirodzený odtieň vlasov je ten najkrajší." Avšak ak túžite po farbe, voľte odtiene podobné vašej farbe vlasov.  Vyhnite sa extrémnym premenám ako prechod z čiernej farby na platinovú blond. Nedarmo sa hovorí, že prirodzená krása je najkrajšia. 

Nemusíte si umývať vlasy každý deň 

"Umývanie vlasov šampónom odporúčam len dvakrát maximálne trikrát do týždňa."  Platí to najmä pri vlasoch, ktoré majú tendenciu sa mastniť. Pokiaľ ich umývate každý deň so šampónom mastnejú sa ešte viac. 

Zvoľte nadčasový účes 

"Nenechajte sa zlákať sezónnymi trendmi, ktoré o pár mesiacov pominú," upozorňuje kaderník. Vyholená polovica hlavy či trvalá sa už dávno nenosia. Taktiež to platí aj pri ombré looku, ktorému podľahli mnohé celebrity. Teraz sa však vracajú k svojmu prirodzenému tónu vlasov. 

Doprajte vlasom rutinný režim 

"Pre vaše vlasy si pripravte extra-ochranu v podobe prírodných masiek. Zvlášť to platí v regiónoch, kde je tvrdšia voda," hovorí Ferreti. Ďalej dodáva, že aj keď máte skvelý strih, nesmiete zabúdať na starostlivosť, ktorá je pri vlasoch nesmierne dôležitá. Ak vám sadne jeden šampón, používajte ten. Nemeňte návyky, ktoré vašim vlasom vyhovujú. 

- - Inzercia - -