Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Tehotná Zlatica Puškárová Švajdová exkluzívne: Cítim sa fantasticky!

november 14, 2016 - 14:12
Spravodajská stálica ZLATICA PUŠKÁROVÁ ŠVAJDOVÁ (39) potvrdila, že čaká druhé dieťa. Šesťročnému Leovi tak pribudne súrodenec a moderátorská rodina Švajdovcov sa opäť rozrastie.

Sympatická moderátorka, ktorú denne vídame na obrazovkách, je v štvrtom mesiaci tehotenstva a druhé dieťa by malo prísť na svet budúcu jar. „Po dieťatku sme veľmi túžili. Chceli sme byť štyria, a sme šťastní, že sa nám to podarilo,“ prezradila Slovenke Zlatica s neskrývanou radosťou. Prominentný moderátorský pár sa nikdy netajil láskou k deťom, Patrik má okrem Leonarda aj dvoch synov – Patrika a Samuela z prvého manželstva. Šesťročný Leo je podľa moderátorkiných slov nadšený, hovorí, že sa veľmi teší na ‚deťátko‘. Budúca mama Zlatica rozhodne má dôvod na radosť, jej tehotenstvo prebieha bezproblémovo. „Cítim sa fantasticky, ani nemám pocit, že by som bola tehotná. Na svojom životnom štýle a tempe som zatiaľ nič nemusela meniť, už roky nepijem alkohol, nefajčím, nepijem kávu, neponocujem, žijem pre rodinu a z toho pramení môj pozitívny životný pocit. Nechce sa mi veriť, že mám už tridsaťdeväť rokov, cítim sa výborne, nemám pocit, že by som mala na svojom doterajšom spôsobe života niečo meniť. Svoju prácu mám rada, ale môj život je vyvážený, veľmi dôležitá je pre mňa moja rodina, Paťo, syn Leo, ale veľmi dobré vzťahy mám aj s jeho synmi,“ povedala nám úprimne budúca dvojnásobná mama, ktorá prvorodeného Leonarda porodila pred šiestimi rokmi presne na Valentína.

Bude malá princezná?

Či sa história zopakuje a do rodiny známych moderátorov pribudne opäť chlapec alebo vytúžené dievčatko, nevedno. Hrdý otec troch synov Patrik Švajda by sa potešil obom, ale asi ako každý muž, aj on zatúži po dcére: „Pre každého je najsilnejšie narodenie dieťaťa, ja mám to šťastie, že som túto emóciu mohol zažiť až trikrát. Prvý syn Patrik sa narodil presne na moje dvadsiate druhé narodeniny. Keby môj druhý syn Samko vydržal ešte tri dni, tak by sa narodil na moje meniny. No a Leo, ten si vybral najromantickejší dátum – narodil sa presne na Valentína. Každý otec túži mať nasledovníka, mne sa to podarilo trikrát a určite by som sa potešil aj jednej princeznej,“ vyjadril sa pred časom. Patrik Švajda a Zlatica Puškárová sú v súkromí párom už šestnásť rokov, pracovnú dvojku v hlavnej spravodajskej relácii tvoria tri roky. Neplatí tak staré známe pravidlo, že pracovať a fungovať spolu v jednej domácnosti by sa nemalo. Práve naopak! Dvojica žiari ako nikdy predtým, svoju lásku moderátori minulý rok spečatili aj pred oltárom. Vytúžený sen plavovlasej moderátorky politickej relácie sa tak stal skutočnosťou a už o niekoľko mesiacov, na prahu štyridsiatky, sa stane mamou dvoch detí. Z vyššieho pôrodného veku však Zlatica obavy nemá, ani jej gynekologička doktorka Kozolková. Práve k nej má obľúbená blondínka absolútnu dôveru. „Zatiaľ som žiadne špeciálne vyšetrenia neabsolvovala, pretože všetko je v poriadku. Nechcem to zakríknuť, ale výsledky kontrol boli optimálne,“ uzavrela moderátorka, ktorá sa ďalšieho dieťatka už nevie dočkať. V Záhorskej Bystrici sa tak pomaly, ale iste budú musieť zamyslieť nad tým, kto populárnu a pohotovú moderátorku nahradí vo vysielaní.

Aj tieto známe tváre sa stali mamami v štyridsiatke

Andrea Vadkerti (42): Tretie dieťa jej zachránilo vzťah

V roku 2012 prechádzal vzťah moderátorky a finančníka Rastislava Vasilišina krízou, no dnes je všetko v najlepšom poriadku. Dôkaz nosí hnedovlasá štyridsiatnička rovno pod srdcom. „Vo veku 42 rokov je to už Boží dar. Veľmi sa tešíme a cítim sa skvele. Chcem povzbudiť aj iné ženy, aby sa nebáli. Ak sa žena stará o svoje zdravie a myseľ, dá sa byť maminou aj v neskoršom veku,“ povedala Andrea Vadkerti.

Lenka Šóošová (40): Pohlavie nechcela vedieť

Sympatická markizáčka len pred niekoľkými mesiacmi priviedla na svet druhé dieťa. K päťročnému Riškovi tak pribudol súrodenec Ronald. Až do posledného momentu pohlavie dieťatka s partnerom Richardom nechceli vedieť, jediné, čo bolo isté, že dieťatko sa bude volať na písmenko R. Moderátorka sa netají tým, že je rodičovstvom nadšená a na svet sa od druhého pôrodu díva celkom inak.

Henrieta Mičkovicová (49): Mladšiemu partnerovi dopriala dieťa

Dcéra Ester prišla do rodiny hercov Henriety Mičkovicovej a Alexandra Bártu doslova na prahu štyridsiatky. Krásna herečka, ktorá sa rada chváli postavou XS, sa totiž mamou stala v tridsiatich deviatich rokoch. Desaťročná dcérka hereckého páru je podľa jej slov miláčikom celej rodiny a do vzťahu priniesla nový vietor.

Michaela Čobejová (46): Rodina dostala druhý dych

Pred pár rokmi jej dcéra Tatiana zachránila krachujúci vzťah. S manželom Ivanom, ktorý je dizajnér, sa totiž pred jej narodením takmer rozišli. Dospelá dcéra sa odsťahovala a medzi manželmi to začalo škrípať. Situáciu zachránilo až herečkino druhé tehotenstvo. Dnes má druhorodená Tánička sedem rokov a všetko je v rodine Čobejovcov presne tak, ako má byť.

- - Inzercia - -