Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Nechajte si poradiť hviezdami a darujte darček podľa znamenia: Ako šitý na mieru...

november 23, 2016 - 09:19
Nad darčekmi už mnohí z nás minimálne začali premýšľať. Preto prichádza veľká pomoc z astrológie. Darček pre vašu polovičku podľa znamenia ako šitý na mieru.

Baran

Baran je znamenie známe tým, že miluje pohyb. Ľudia narodení v znamení barana milujú aktivitu, šport, túlanie, cestovanie. Jednoducho všetko, čo je spojené s aktívnym životným štýlom. Športový duch u nich zostáva aj počas chladnejších mesiacov. Ak sa rozhodnete kúpiť darček spojený so športom, alebo cestovaním, svoju polovičku nesmierne potešíte. Letenka pre dvoch, pobyt v horách, alebo niečo romantické spojené so športom bude výborným darčekom.

Býk

Býky sú veľmi zmyselné znamenie. To znamená, že darček, ktorý ulahodí ich zmyslom, či už chuťovým, zrakovým, sluchovým, bude určite tou správnou voľbou. Treba kúpiť radšej kvalitu, než kvantitu. Môže to byť napríklad kašmírová šatka, alebo originálny parfum. Býk má rád peniaze, a rád sa s nimi „hrá“. Ak sa rozhodnete darovať poukážku, s ktorou si bude môcť spraviť čo len chce, určite ňou nepohrdne.

Blíženci

Známi intelektuáli majú radi darčeky, ktorým si svoju bystrosť môžu ešte viac rozšíriť. Dobrá knižka, náučný zájazd, Blíženci milujú spoločnosť a komunikovanie. Napríklad nový telefón s modernými funkciami a aplikáciami, prostredníctvom ktorého môže zostať stále v kontakte, by mohol byť výborný darček.

Rak

Raky sú veľmi emotívne znamenie. Všetko, čo sa im spája s nejakým pocitom, alebo spomienkou, má pre nich nevyčísliteľnú hodnotu. Ručne vyrobený darček, alebo niečo, čo vám raz spomenuli a vy ste si to zapamätali, je určite tá správna voľba. Vôbec to nemusí byť finančne náročný darček. Raky skôr ocenia nápad a to, že ste na nich mysleli a že poznáte ich priania a myšlienky.

Lev

Lev miluje, keď sa môže cítiť jedinečný a rád púta pozornosť. Všetko, čo lichotí vizáži, je teda výbornou voľbou. Šperky, luxusné manžetové gombíky, kabelka. Levy taktiež milujú, keď svoju osobnosť môžu niekde ukázať. Vstupenky na koncert, alebo do divadla určite potešia. Ak vás zaujal tip, že si trúfnete na kus luxusného oblečenia, levy milujú červenú, zlatú a fialovú farbu.

Panna

Znamenie panny je známe svojou praktickou povahou. Takže určite nekupujte nič, na čo im bude sadať doma prach. Taktiež milujú svoju planétu, takže niečo, čo je ekologické a zároveň to ulahodí ich osobnosti bude výbornou voľnou. Prírodná kozmetika, alebo dokonca domáca pekárnička by mohla byť super voľbou. Taktiež nezabúdajte na to, že panny milujú svoj čas na 100% zorganizovaný. Kvalitné hodinky by panny určite potešili.

Váhy

Váhy okrem iného, milujú hudbu. Vstupenky na koncert ich obľúbeného interpréta by váhy neskutočne potešili. Ak k tomu pridáte kyticu červených a list, v ktorom vyznáte svoje city, bude to pre váhy ako balzam na dušu.

Škorpión

Ľudia narodený v tomto znamení majú radi, keď si ich okolie všíma. Dizajnérske kúsky sú preto ich veľkou slabosťou a ako darček by ich určite potešili. Krásna brošňa, okuliare, výrazné topánky, by mohli byť výborným tipom. Taktiež je známe, že škorpióny milujú sex a všetko s ním spojené. Takže krásna a sexi nočná bielizeň, alebo sexuálna hračka nie je vôbec zlý nápad.

Strelec

Na strelcoch je výborné to, že sú úprimní. Ak náhodou dostanú niečo, sa im nepáči, na rovinu vám to povedia. Strelci milujú zvieratká, ak ste sa niekedy rozprávali o psíkovi, mačke, alebo inom domácom zvieratku, určite by ho ocenili. Ak na to momentálne nie je priestor a čas, porozmýšľajte nad ničím, čo by ste mohli zažiť a využiť spoločne, napríklad pobyt v horách. Tým by určite nepohrdli.

Kozorožec

Kozorožci sú známi kariéristi. Ak je nejaký darček, ktorý by mohol pomôcť na ich ceste za ich kariérnym postupom, určite by ich to potešilo. Možno nejaký kurz, jazykový, alebo iný, po ktrom tajne túžia, alebo rozprávajú. Spojené s ich kariérou môže byť aj luxusné pero, alebo pracovný kufrík. Nový notebook, ak je náhodou ten ich už starší, taktiež nemusí byť márny. Niečo, čo by si sami nikdy nekúpili, by ich taktiež určite potešilo.

Vodnár

O tomto znamení je známe, že je veľmi neposedné. Dnes robí to a zajtra bude robiť zase niečo iné. Zajtra pôjde na jógu, budúci týždeň bude brázdiť zasnežené kopce na lyžiach. Dokážu ale ceniť nápad. Fotoalbum, alebo zostrihané video s vašimi spoločnými spomienkami by určite nebolo na škodu. Vodnári majú radi nové technológie, takže aj niečo v tomto smere by určite potešilo.

Ryby

Ryby milujú darčeky všetkých druhov, veľkostí, farieb a rozmerov. Špeciálne tie, vďaka ktorým sa im podarí utiecť zo životnej reality, aspoň na chvíľku. Zájazd, letenka, pobyt niekde mimo civilizáciu. Napríklad taký wellness pobyt, kde by sia mohli do sýta vyčľapkať v teplej vode, by ocenili viac, než niečo materiálne.

- - Inzercia - -