Dnes je pondelok, 01.jún 2020, meniny má: Žaneta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miss World Taťána Kuchařová ukázala, po kom zdedila svoju krásu: Tá podoba je neuveriteľná

november 24, 2016 - 11:51
Kedysi najkrajšia žena sveta, Taťána Kuchařová, ukázala, kde nabrala toľko krásy a kto v jej živote okrem manžela nesmie chýbať.

Všetci si pamätáme, keď Češka so slovenskými koreňmi vyhrala v roku 2006 celosvetovú súťaž krásy. Tomuto úspechu sa tešili oba národy, pretože opäť dokázala, aké krásne ženy na Slovensku a v Čechách máme. Taťána patrí teda oficiálne k najkrajším ženám chodiacich po našej planéte a my už aj vieme, po kom túto krásu modelka a misska zdedila. 

tatana_8.png

Foto: 
instagram.com/tatianakucharova/

Rok 2006, v ktorom sa stala Taťána najkrajšou ženou sveta, bol pre krásku osudovým.

Svojho deduška Taťána zbožňuje. Na oslave jeho 86. narodenín blondínka ukázala, aký poklad sa v jej rodine nachádza. Po svojom dedovi kráska očividne zdedila mladý výzor, keďže osemdesiatšesť ročný pán vyzerá na svoj vek viac, než výborne. 

tatana_2.png

Foto: 
instagram.com/tatianakucharova/

Zdedila nielen krásny úsmev 

A inak to nie je ani so starými mamami krásnej missky. Obe čiperné, obe vysmiate a obe krásne dámy vyzerajú, že sú na svoju vnučku poriadne hrdé. Taťána má byť po kom taká krásna, veď sa stačí pozrieť na tieto dve milé stvorenia. Po oboch babičkách zdedila kráska svetlé oči a úprimný úsmev.

tatana_1.png

Foto: 
instagram.com/tatianakucharova/

Ako z rozprávky

Dlhonohá blondína svoju životnú lásku nemusela hľadať dlho. S manželom Ondřejem vyzerajú obaja ako z rozprávky. Ona ako krásna princezná a on ako rozprávkový princ. V živote Taťány Kuchařovej to vyzerá, že je všetko tak, ako má byť a my to kráske z celého srdca prajeme. 

tatana_3.png

Foto: 
instagram.com/tatianakucharova/

tatana_4.png

Foto: 
instagram.com/tatianakucharova/

- - Inzercia - -