Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

(VIDEO) Miláčik žien Olly Murs: Zachránil život dusiacej sa žene!

december 04, 2016 - 10:01
Anglický spevák Olly Murs pomohol nemenovanej žene, ktorá sa v reštaurácii začala dusiť jedlom. Tridsaťdvaročný rodák z Withamu použil Heimlichov manéver, vďaka čomu sa jedlo uvoľnilo a žena ho dokázala vypľuť.

Celý incident zaznamenal iný návštevník reštaurácie na videu, ktoré následne zverejnil na portáli YouTube. "Bol som v reštaurácii na večeri a videl som, ako Olly Murs pomohol dusiacej sa žene," napísal používateľ s prezývkou George 90 k videu. Kde a kedy k tejto situácii došlo, však neprezradil.

Oliver Stanley "Olly" Murs sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2009, keď skončil druhý v súťaži The X Factor. V auguste 2010 vydal debutový singel Please Don't Let Me Go, s ktorým dobyl UK Chart. Tento úspech sa mu podarilo zopakovať aj so skladbami Heart Skips A Beat (feat. Rizzle Kicks & Chiddy Bang), Dance With Me Tonight a Troublemaker (feat. Flo Rida).

Svoju prvú štúdiovku s jednoduchým názvom Olly Murs vydal v novembri 2010 a nadviazal na ňu nahrávkami In Case You Didn't Know (2011), Right Place Right Time (2012), Never Been Better (2014) a 24 Hrs (2016). Zatiaľ čo s debutovým albumom sa dostal v UK Charte najvyššie na druhú priečku, s ďalšími štyrmi sa mu už tento rebríček podarilo ovládnuť. Okrem toho má na konte aj dve EP nahrávky. 

Olly Murs rescued a woman from strangulation in the restaurant

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -