Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Rozmaznávajte svoje vlasy: Doprajte im extra starostlivosť

december 04, 2016 - 18:00
Ponuka s vlasovými prípravkami je dnes obrovská a nesmierne lákavá, no množstvo bežne dostupných prípravkov vlasy neúmerne zaťažuje, a aj keď po prvom nanesení môže vyzerať váš účes krásne, čoskoro sa prejavia negatívne následky nánosov chemikálií, často v spojení s pričastou tepelnou úpravou.

Výsledkom je začarovaný kruh: čím sú vlasy suchšie, lámavejšie a krepovatejšie, tým máme väčšiu potrebu ich upravovať, či už žehlením, alebo pomocou špeciálnych produktov; a o to viac sa vlasy trápia a ničia. Vlasová značka Joico, ktorú založila kadernícka profesionálka a dnes je lídrom na trhu vo viac ako 65 krajinách, si zaumienila robiť to inak. Všetky produkty Joico sú tvorené spolu so špičkovými vedcami, ktorých úlohou je vlas pri umývaní a úprave nepoškodiť. A Joico ide ešte ďalej: cieľom je maximálna regenerácia priamo počas farbenia, šampónovania či finálneho stylingu.

Takto vznikli aj prevratné farby na vlasy Joico, ktoré zároveň s farbením vlasy regenerujú a vyživujú. Zámer totiž nie je len upraviť povrchový vzhľad vlasov, ale skutočne riešiť vlasové problémy do hĺbky, či už ide o vlasy zničené, suché, mastné, krepovité, alebo oslabené. Najnovšou prevratnou radou farieb je Joico Lumishine - produkty, nad ktorými žasnú aj vlasoví profesionáli. Vďaka špeciálnemu zloženiu sú okamžite po farbení vlasy lesklé, hladké na dotyk a omnoho zdravšie ako pri používaní bežných chemických farieb. 

 

Joico v roku 2013 prišlo na trh s prevratnou novou technológiou - úplne najväčším prelomom v oblasti starostlivosti o vlasy. Produkty dokážu nahradiť chýbajúci článok reťazca DNA zdravého vlasu, čím dosiahnu skutočnú obnovu a neprekonateľnú ochranu vlasov. Táto zložka dokáže ešte viac ako prirodzený ľudský keratín - je to najsilnejšia presne zacielená rekonštrukcia vlasov, ktorá odstráni akékoľvek poškodenie a zabezpečí aj prevenciu - teda predchádzanie ďalším poškodeniam.

 

Dokonalej regenerácii a ozdraveniu vlasov Joico zasvätilo celé rady produktov - napríklad oceňované sady K-Pak alebo K-Pak Color Therapy (na farbené vlasy), s ktorými nadšene pracuje množstvo kaderníckych profesionálov po celom svete. Rady K-Pak obsahujú všetky potrebné prípravky pre vlasovú starostlivosť - šampóny, kondicionéry, intenzívne masky, kúry, či oleje, pričom každý z nich má za úlohu ozdraviť a oživiť poškodený vlas pomocou najmodernejších nanotechnológií, ktoré Joico vypracovalo rokmi výskumu. Okrem modernej vedy využíva značka aj tie najúčinnejšie zložky z prírodných výťažkov. Prípravky pravidelne získavajú prestížne ocenenia ako z odbornej obce, tak i zo strany verejnosti. 

 

Najnovším prírastkom do rodiny super-regeneračných výrobkov Joico je prevratný Luster Lock - intenzívna vlasová kúra, ktorá už po jednom použití zaznamenáva oslnivé výsledky aj na tých najpoškodenejších vlasoch. Výsledný lesk, zdravie a až deväťnásobná pevnosť vlasov hovoria samé za seba! Vlasom bez života je dodaná vitalita vďaka vzácnym olejom, ktoré hĺbkovo vyživujú, plus uhladia a uzamknú vrchnú vrstvu vlasu. Máte vlasy naozaj zničené, olámané, a suché aj na pohľad? Ľahká pomoc! Pravý hodváb, výťažky zo sóje a morských rias prepožičajú vlasom ten jedinečný príjemne kĺzavý pocit, vďaka ktorému sa budete chcieť svojej novej hrivy neustále dotýkať. Luster Lock zároveň chráni pred blednutím farby, takže vám aj nafarbené vlasy vydržia dlho oslnivé. Ochrana pred ďalším poškodením je zabezpečená vďaka “uzamknutiu” hornej vrstvy vlasu, takže škodlivé vplyvy jednoducho dnu nepreniknú. Hladké, krásne, zdravé a pevné vlasy sú výsledkom používania tejto unikátnej kúry - čoho dôkazom sú bezpočetné pozitívne ohlasy od nadšených používateľov. Prevratnú novinku už si môžete zadovážiť aj u nás na www.joico.sk. Len na tejto stránke nájdete zaručene originálne produkty Joico, ktoré sa občas objavia aj na iných e-shopoch – no nie je zaručená ani ich originalita, ani správne skladovanie či dodržaná doba expirácie. 

 

- - Inzercia - -