Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Hrajte o 2 balenia Bio-aktívného INCA COLLAGENU

december 04, 2016 - 18:19
Od 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje a po 40. roku sa netvorí už takmer vôbec. Je pre tel dôležité jeho dopĺňanie a vhodné pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások. Bez kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchá, stráca sa lesk nechtov a vlasov a začína neodvratný proces starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Na trh prichádza inovatívna novinka, 100%-ný morský kolagén s omladzujúcimi účinkami. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí  viac ako 30%  bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Inca Collagen je výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien.

img_2.jpg

Foto: 
incacollagen

Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex  bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.

Koľko vrecúšok sa nachádza v jednom balení Inca Collagen?

a, 15

b, 20

c, 30

 

 

- - Inzercia - -