Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Módna polícia z Fashion Awards: Cenu za modelku roka si odniesla známa americká kráska

december 06, 2016 - 09:04
Odovzdávanie cien Fashion Awards 2016 v Londýne sa nieslo v elegantnom štýle. Nechýbali známe tváre z módnej brandže, ani svetové topmodelky.

Salma Hayek

Herečka Salma Hayek patrí k skvostom nielen vďaka jej talentu, ale najmä vďaka prirodzenej ženskosti a originálnej kráse. Žena krv a mlieko predviedla dokonalú figúru a nezabudla ukázať, že aj dáma kyprých tvarov patrí do módneho priemyslu.

Naomi Campbell

Bývalá topmodelka Naomi Campbell patrí stále k špičke. Aj keď ju už na mólach nevídame tak často, v priliehavých čiernych šatách ukázala, že je stále v top forme. Naomi svojim zjavom všetkých uchvátila.

Karlie Kloss

Topmodelka Karlie Kloss patrí k najvyhľadávanejším tváram súčasnej módnej scény. Svoju dokonalú postavu podčiarkla v jednoduchých čiernych šatách, s dokonalým make-upom  a jemnými vlnami.

Winnie Harlow

Exotická modelka, ktorá búra bariéry v módnom priemysle sa na odovzdávaní cien ukázala v zaujímavých a rafinovaných šatách, ktoré odhaľovali jej krásnu postavu a dlhé štíhle nohy.

Donatella Versace

Módna dizajnérka Donatella Versace si pre tento slávnostný večer vybrala žiarivú zlatú róbu, ktorá na blondínke tak trošku zanikla. Nič to ale nemení na fakte, že táto žena má v módnej brandži stále naozaj veľké slovo.

Alexa Chung

Modelka a módna guru Alexa Chung predviedla svoj vycibrený vkus v takejto zaujímavej módnej kreácii. Jej ženský a nežný výzor bol zdôraznený trendy účesom a výrazným rúžom.

Gigi Hadid - International Model of the Year

Na odovzdávaní cien za úspechy v módnej brandži sa zúčastnila aj topmodleka Gigi Hadid, ktorá si odniesla ocenenie International model of the Year. V tejto kategórii tak porazila aj svoju sestru Bellu, najlepšiu kamarátku Kendall Jenner. Gigi sa stáva čoraz populárnejšou a niet sa čomu čudovať.

- - Inzercia - -