Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Dobrá rada nad zlato: Vieme, ako si v zime vyčarujete dokonalú pleť!

december 22, 2016 - 10:10
Na to, aby vaša pleť bola (bez ohľadu na ročné obdobie) zdravá a krásna, nestačí iba kvalitná kozmetika. Vyživovať ju treba aj zvnútra. Namiesto hriešne drahého krému si v zime radšej doprajte tento zázračný elixír a nemusíte sa diviť, keď vás leto pochváli za to, čo ste pre seba urobili v zime!

Zima a mráz sa s našou pokožkou nekamarátia.

Prudké zmeny teplôt, sneh, či ľadový vietor nemajú v zime na svedomí len skrehnuté prsty. Počas zimných mesiacov trpí najmä naša pleť. Nielen studený vietor, ale aj mráz a striedanie teplôt ju dokážu poriadne potrápiť, a neraz dokonca poškodiť. Poznáte to – naša pokožka v zime nemá dostatok živín a kyslíku, takže sa horšie regeneruje, je dehydrovaná, podráždená a pôsobí nezdravo. Súvisí to najmä s tým, že prijímame menej tekutín a tiež, že prechádzame z vykúrených miestností rovno do prírodnej mraziarne.
Aby vaša pleť bola krásna aj v zime, potrebuje kolagén.
Ako si teda pomôcť, aby vaša pleť žiarila zdravím aj počas studených zimných mesiacov? Poradíme vám. Nielen správna kozmetika, ale najmä vnútorná výživa, ktorá dodá potrebné živiny a hydratáciu, by mala byť v zime alfou a omegou správnej starostlivosti o pleť. Ani ten najdrahší krém, či kozmetická procedúra vám nepomôžu, ak vašej pokožke najskôr nedodáte to, čo jej skutočne chýba zvnútra. Kým si teda kúpite ďalší značkový krém, sľubujúci zázraky na počkanie, skúste si radšej vnútorným užívaním doplniť kolagén.

Bielkovina mladosti v službách vašej krásy


Prečo užívať práve kolagén? Pretože práve kolagén, ktorý tvorí až 70 % všetkých bielkovín našej pokožky, je zodpovedný za jej elasticitu, pevnosť a mieru hydratácie. Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o zázračnej bielkovine mladosti. Kým si ho naše telo dokáže vyprodukovať samé, udržuje našu pleť pružnú a hydratovanú. S pribúdajúcim vekom sa ale z pokožky postupne vytráca. Od 25. roka života začína v tele ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec! Kolagén si však môžete pravidelným užívaním doplniť. A to môže byť užitočné práve v zimnom období! Pri pravidelnom užívaní dokáže totiž už v krátkom čase výrazne zvýšiť elasticitu pokožky a intenzívne hydratovať aj veľmi suchú pleť natoľko, že nástrahám chladného počasia bez problémov odolá.

Ako vám pomôže:

• spevňuje hlboké vrstvy pokožky a tým ju vypína
• vypĺňa a vyhladzuje vrásky tak, že sú menej viditeľné
• pomáha uchovávať v pleti vodu – vďaka čomu je žiarivejšia, plnšia a vypnutejšia
• zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru

Prečo iba krémovať nestačí?

Pýtate sa, prečo kolagén užívať vnútorne, ak váš drahý krém už kolagén obsahuje? Odborníci sú v tomto smere skeptickí. Nečakajte preto, že výrobok s obsahom kolagénu prenikne do hlbších vrstiev kože. Hoci kolagénové krémy dočasne dodajú pocit hladkej a hydratovanej pokožky, kolagénové supermolekuly sú priveľké na to, aby ich bolo možné absorbovať pokožkou. Práve preto nie sú krémy ani zďaleka také účinné ako kolagénové nápoje. Takže suma sumárum - kvalitným krémom určite nič nepokazíte, a svojej pleti dodáte mnoho prospešných živín, ale kolagén si najúčinnejšie doplníte iba zvnútra. Najlepšie jeho pitím!

Napite sa do krásy! Vyberte si ten správny kolagén.

Už aj na našom trhu existuje množstvo kolagénových prípravkov, ktoré sľubujú vrátiť vašej pokožke to, čo vekom prirodzene stratila. Nie je však kolagén ako kolagén. Aby ste si boli istí, že v tele účinkuje presne tak ako má, vyberte si ten pre telo najprirodzenejší: nový pitný bio-aktívny Inca Collagen s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam a vysokej koncentrácii v dennej dávke sa nielen ľahko vstrebáva, ale má aj rýchly nástup účinku. Pri jeho pravidelnom užívaní sa výsledky v podobe krásnej a zdravej pleti dostavia skôr, ako by ste čakali!

collagen.png

Foto: 
incacollagen.sk.

Vďaka Inca Collagenu nástrahám zimy bez problémov odoláte.

Napite sa do krásy! Inca Collagen obsahuje 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, čo je až 400 krát viac, než priemerný kolagénový produkt na trhu! Jednoducho si ho rozpustíte vo vode, alebo inom obľúbenom nápoji a vypijete. Zoženiete ho v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk.


NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu máte zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

- - Inzercia - -