Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásna misska Kristína Činčurová prezradila ako strávi sviatky: Na Vianoce chce len JEDNU vec

december 25, 2016 - 10:58
Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová sa len pred pár dňami vrátila z amerického Washingtonu, kde sa na súťaži Miss World dostala do dvadsiatky najkrajších žien sveta. Po náročnom mesiaci si tak na Vianoce vychutnáva zaslúžený oddych.

„Vianoce sú pre mňa jedným z najkrajších dní v roku. Čo je predsa viac, ako keď sa so svojimi milovanými najbližšími stretnete pokope a spoločne si užívate chvíle pokoja? Cez sviatky som doma v Lučenci, s mojou rodinou, tak ako každý rok. Tento rok najmä oddychujem, keďže som sa len nedávno vrátila z Miss World. A veľmi sa teším, že môžem navštíviť svojich starých rodičov, ktorých som videla naposledy pred súťažou,” podelila sa v rozhovore pre agentúru SITA aktuálna Miss Slovensko. 

Zo všetkých Vianoc najradšej spomína na tie, ktoré strávila s bratom. „Vždy sme si ich spolu skvelo užívali, spoločne nakupovali, balili darčeky, pozerali rozprávky a sánkovali sa,“ pousmiala sa. 
Činčurová ďalej priznala, že darčeky kupuje na poslednú chvíľu a Štedrý deň trávi pozeraním rozprávok a pomáhaním pri príprave štedrej večere.

cincurova1.jpg

Foto: 
Instagram

„Na Štedrý deň sa snažíme celý deň držať pôst až do večere, to sa ale väčšinou nepodarí, a tak to skončí pri koláčoch. Ja počas dňa balím darčeky, pozerám rozprávky a pomáham rodičom pri príprave večere, ktorá u nás začína väčšinou okolo šiestej večer. Darčeky kupujem skôr na poslednú chvíľu, nechávam si dlhší čas na premyslenie, čo komu kúpim, keďže si dávam záležať, aby tá vec danému človeku urobila naozaj veľkú radosť. Večeru začíname vždy oplátkami s medom a cesnakom, potom nasleduje kapustnica, rybie filé, rezeň s mojím najobľúbenejším zemiakovým šalátom a na záver nesmú chýbať bobaľky, čo sú vlastne opekance s makom,” prezradila 19-ročná rodáčka z Lučenca.