Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Silvester na Slovensku: Poriadnu zábavu si užijú ľudia v Košiach, Trnave, Bratislave či Prešove

december 29, 2016 - 16:54
Už túto sobotu budú ľudia po celom svete oslavovať koniec starého roka 2016. Aká bude silvestrovská noc v slovenských mestách? Prinášame vám podrobný prehľad.

Nitra

V Nitre si obyvatelia užijú skvelú zábavú na Svätoplukovom námestí od 22.30 až do rána. O program sa postará hudobná produkcia, otvorené stánky v mestečku, polnočný ohňostroj a novoročný príhovor primátora mesta Nitry. Silvestrovskú veselicu spríjemnia kapely DORA, Zoči Voči a HS Senzus.

Trnava

Silvestrovský program si užijú aj obyvatelia Trnavy. Už od 16.30 si užijú ohňostroj rodiny s detmi a od 22.30 sa Trnavčania môžu tešiť na silvestrovský koncert, ktorý potrvá do 23.30. Do 2.00 rána si na Trojičnom námestí môžu zatancovať na diskotéke pod holým nebom.

Košice

Košice vedia, ako sa rozlúčiť so starým rokom. Každoročne sa stovky divákov stretnú na Hlavnej ulici pod Immaculatou, aby spoločne poďakovali za uplynulý rok a privítali ten ďalší prostredníctvom hudby, spevu, tanca, dobrej zábavy a krásneho ohňostroja. Ľudia si užijú bohatý program, kde vystúpia aj interpreti ako Kmeťo Band či Miro Žbirka Revival. 

Prešov

Príchod Nového roka a silvestrovské oslavy sa v meste Prešov začnú na Silvestra 31. decembra na pešej zóne o 22. hodine. V silvestrovskom programe sa Prešovčania môžu tešiť na Heľenine oči a skupinu G.O.D.´s. Prvé sekundy Nového roka 2017 privítajú ohňostrojom a súčasťou osláv bude aj novoročná zdravica primátorky mesta. Po polnoci sa uskutoční tradičná diskotéka, ktorá potrvá zhruba do jednej hodiny.

Bratislava

Silvestrovský program hlavného mesta si môžete prečítať TU. 

Zdroje: SITA, BKIS, kosice.sk, nitra.sk

- - Inzercia - -