Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tieto dievčatá majú šancu stať sa novou Miss Slovensko

január 05, 2017 - 18:20
Ešte pár dní majú slovenské dievčatá možnosť prihlásiť sa do ďalšieho ročníka prestížnej súťaže krásy MISS SLOVENSKO. Do 15. januára sa môžu zaregistrovať formou online dotazníka, ktorý je zverejnený na stránke www.miss-slovensko.sk.

,,S pribúdajúcim časom sa intenzita prihlášok stupňuje a ja sa teším z každej jednej prihlásenej Slovenky. Krátka videovizitka, ktorá musí byť k dotazníku pripojená, dievčatám pomáha, pretože môžu už pred semifinále povedať o sebe a svojom rozhodnutí stať sa Miss Slovensko viac. A tým zaujať,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

korunka.jpg

Foto: 
Miss Slovensko

Základné podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké ako v minulých ročníkoch. Musia mať vek 18-24 rokov, byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť, nemali by mať výrazné tetovania a plastické vylepšenia tela či tváre. Vyberať sa bude aj podľa osobného prejavu a schopnosti zaujať.

Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 15. januára 2017, vyberie porota pod vedením Karolíny Chomistekovej semifinalistky. Tie sa stretnú 22. januára na neverejnom semifinále v DoubleTree by Hilton Bratislava. Tam budú mať možnosť zažiariť osobne. ,,Verím, že aj tento rok sa nám podarí vybrať skvelý tím dievčat, s ktorými sa bude dať tak dobre spolupracovať ako s finalistkami roku 2016,“ dodala ďalej Chomisteková.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko sú Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ. Víťazka, ktorej meno bude známe v apríli získa viacero lukratívnych cien. Okrem postupu na svetovú súťaž Miss World, aj krásny Hyundai i30 novej generácie, bývanie pri Dunaji od Smart Brokers či dovolenku pre 2 osoby do Ománu od CK Hydrotour a honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza.

Viac informácií nájdete na www.miss-slovensko.sk  

- - Inzercia - -