Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2017: Zuzana Mauréry zaujala pôvabnou róbou i hriešne drahými šperkmi

január 11, 2017 - 08:51
Zuzana Mauréry sa zhostila svojej roly moderátorky 17. ročníka Plesu v opere s noblesou jej vlastnou. Herečka vyzerala pôvabne v červenej večernej róbe od Jany Kuzmovej, ktoré dokonale dopĺňali šperky ALO diamonds.

Na celkový styling dohliadala Barbora Yurkovic. So Zuzkou spolupracujem ako osobná stylistka už dlhší čas. Tentoraz ma prizvala k príprave šiat a celkového looku pri príležitosti moderovania Plesu v opere,“ opísala stylistka. 

„Moja práca spočívala v návrhu a udržaní štýlu, ktorý je pre Zuzku blízky a teda aj vo výbere módnej návrhárky, ktorá by prirodzenou cestou vedela zhmotniť naše predstavy bez toho, aby sme ju zásadne ovplyvňovali,“ povedala Barbora Yurkovic, ktoré zároveň vysvetlila, prečo si Zuzana Mauréry vybrala práve Janu Kuzmovú. „Dizajnérka úplne pochopila naše predstavy a šaty zhmotnila tak, aby pôsobili nadčasovo, nepreplácane a zároveň krásne vyzdvihli Zuzkinu postavu a charakter.“

Celkový noblesný dojem podčiarkli šperky z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds. Zuzana Mauréry zvolila spolu so stylistkou náušnice z bieleho zlata posiate stovkou diamantov, nadčasový náramok s 53 diamantmi a žiarivý prsteň s bezmála 60 diamantmi. Diamantové šperky korešpondovali s decentným účesom od Renáty Márovej i večerným make-upom, o ktorý sa postarala  Katarína Kmecová.   

sperky.jpg

Foto: 
Alo diamonds
Prsteň ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 57 diamantov, cena 11 994 eur, ALO diamonds
Náušnice ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 100 diamantov, cena 5 463 eur,  ALO diamonds
Náramok ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 53 diamantov, cena 15 391 eur, ALO diamonds