Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Buďte kráľovnou plesu s Dermarevoltou (VIDEO)

január 11, 2017 - 16:54
Prestížnym Plesom v opere sa na Slovensku začala plesová sezóna, ktorá potrvá až do konca februára. Ak sa na ples chystáte aj vy, nechajte si poradiť od odborníčky na krásu a majiteľky Súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny Dermarevolta v Bratislave v Jarovciach Lucii Podhorovej.

Slávnostným úderom na gong herečka Emília Vášaryová oficiálne odštartovala plesovú sezónu na Slovensku. Na prestížnu udalosť prišlo mnoho známych dám, ktoré svojimi noblesnými róbami a perfektnou vizážou vyrazili dych. Súkromná klinika dermatológie a estetickej medicíny Dermarevolta sa rozhodla podporiť módnu políciu na Ženskom webe darčekovými poukazmi v hodnote 100 eur. "Ženská krása, ktorá bola prezentovaná na Plese v opere, ide ruka v ruke s krásou ženskej tváre. Pokiaľ má dáma na sebe dokonalú plesovú róbu, musí k nej prispôsobiť aj vizáž tváre. Strhaná pokožka určite nekorešponduje s noblesou oblečenia," hovorí majiteľka kliniky doktorka Lucia Podhorová. 

_mg_0232.jpg

Foto: 
Ivan Medved

"V tomto období  dámy využívajú naše služby vo väčšej miere. Počas plesovej sezóny chcú, aby ich tvár bola rozžiarená a pôsobila mladistvým dojmom. Nezabúdajte ani oblasti krku, dekoltu či chrbtu, pretože aj tie prezrádzajú vek,"  dodáva sympatická lekárka. Odborníčka na krásu nám taktiež prezradila, ktoré procedúry je vhodné absolvovať pred plesom, aby ste sa cítili a vyzerali čo najlepšie. 

_mg_0237.jpg

Foto: 
Ivan Medved

Viac sa dozviete v rozhovore s MUDr. Luciou Podhorovou 

Ples. Dermarevolta

Autor: 
zenskyweb

Zapojiť sa do hlasovania môžete TU. 

- - Inzercia - -