Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Rozchody známych Slovákov: Vieme kam sa posunuli Kristína Farkašová a Miriam Kalisová

január 12, 2017 - 10:04
Nečakané zvraty vo vzťahoch známych dvojíc na sklonku roka otriasli Slovenskom. Naoko harmonické zväzky sa rozpadli ako domček z karát. Ktoré dvojice si dali zbohom a ako vnímajú koniec jednej životnej kapitoly?

Ramon Leško, FB Kristina Farkasova/Ocarujuca

Rozprávka sa skončila

Išli všetkým príkladom. Miriam Kalisová a Martin Šmahel zosobňovali dokonalé manželstvo bez akýchkoľvek škandálov. Keď sa im pred tromi rokmi narodila dcéra Mia, nebolo krajšej rodinky. Zdalo sa, že vzťah fešného Muža roka a sympatickej moderátorky je doslova v rozkvete a mnohí sa nevedeli dočkať správ o ďalšom dieťati hviezdneho páru. Avšak, prišiel zlom, ktorý nik nečakal. Zo sociálnych sietí sa pomaly začali vytrácať spoločné fotky a každý z dvojice si šiel svojou cestou.

smahel-kalisova-fb-1.jpg

Foto: 
fb miriam smahel kalisova

Miriam napísala knihu o zdravom varení s názvom Nie som žiadna bábovka a oddala sa naplno dcére. I keď dvojica krach deväťročného vzťahu dlho popierala, nakoniec šli s pravdou von: „Rozišli sme sa pred niekoľkými mesiacmi, v lete na prelome júla a augusta. Nebolo to žiadne zbrklé rozhodnutie, veľa sme sa o tom rozprávali,” potvrdila Miriam pre domovskú televíziu. Keď sme ju v súvislosti s blížiacim sa rozvodom kontaktovali, slušne nás poprosila o súkromie: „Prepáčte, ale ja už sa k tejto téme nechcem vyjadrovať,“ uzavrela moderátorka, ktorá má s fitnestrénerom Martinom aj po rozchode dobrý vzťah.

_mg_6072.jpg

Foto: 
Ivan Medved

Všetko je tak, ako má byť

Keď si v lete herečka Kristína Farkašová zmenila typickú ryšavú farbu na pôvodný hnedý odtieň, mnohí už vtedy šípili, že za jej zmenou treba hľadať vážnejšie dôvody, ako len túžbu po novom účese. Všímavým fanúšikom neuniklo, že herečka a spisovateľka, za normálnych okolností mimoriadne zdielna vo veciach súkromných, zo svojho života na sociálnych sieťach „odstrihla“ partnera a otca jej dvojičiek, moderátora Juraja Hajdina.

kika_s_rodinou.jpg

Foto: 
arc la femme

Začiatkom decembra potvrdila, že s otcom dcér Ely a Matildy už netvorí pár, no nekonkretizovala, čo dvojicu rozdelilo. Vraj sa napriek pokusom nevedeli „zladiť“, a časom sa rozhodli ísť od seba. Exkluzívne pre Slovenku však Kristína prehovorila o tom, že s nadchádzajúcim rokom sa teší na všetko nové, čo príde: „Teším sa na výzvy, nové nápady, cestovanie, vlastne na každý deň. Isto nebude rok 2017 len ľahký, ale už som prišla na to, že aj neľahké situácie ma vždy niekam príjemne posunú a že je vždy všetko tak, ako má byť. Od nového roka neočakávam nič, z robenia očakávaní som už trochu vyrástla. Len sa naň veľmi teším a budem si užívať všetko krásne, čo prinesie... 

Pohodový rozchod?

Po viac ako desaťročnom bezdetnom manželstve prišlo nečakané odlúčenie prominentného páru, ktorý bol kedysi súčasťou každej spoločenskej udalosti. Zväzok mediálneho mága Fedora Flašíka a europoslankyne Moniky Beňovej neustál vzdialenosť medzi Bratislavou a Bruselom, každý z manželov si postupne začal žiť svoj vlastný život. „Je to taký pohodový rozchod,“ uviedla na margo prichádzajúceho rozvodu. 

benova_flasik_9825.jpg

Foto: 
arc slovenka

- - Inzercia - -