Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nečakaný pár v šoubiznise: Selena Gomez začala randiť s americkým raperom

január 12, 2017 - 13:24
Selena to mala v minulom roku naozaj ťažké. Psychicky sa liečila, nekomunikovala s fanúšikmi, dokonca zrušila niekoľko koncertov. No zdá sa, že teraz sa jej darí a nie je na všetko sama.

Po dlhej odmlke sa Selena opäť ukázala na verejnosti. No tentokát nebola sama, po svojom boku mala amerického rapera The Weeknda. 

Selena Gomez bola niekoľko mesiacov na liečení. V tom čase sa odpútala od všetkých sociálnych sietí a snažila sa neukazovať na verejnosti. Po dlhšom čase ju však zachytili fotografi v objatí známeno speváka The Weeknda. Mali sa k sebe veľmi blízko a dokonca sa aj bozkávali. Po Justinovi Bieberovi nasadila latku celkom vysoko. 

gomez.jpg

Foto: 
TMZ

The Weeknd však po ročnom vzťahu opustil modelku Bellu Hadid. Zdá sa, že modelka nevie prekúsnuť jeho nový vzťah. Na prehliadke Victoria’s secret fashion show nevedela odtfhnúť oči od svojho bývalého priateľa, dokonca si pozerala v lietadle jeho fotky na mobile. 
Keď sa dozvedela o novom vzťahu jej priateľky Seleny Gomez, okamžite priateľstvo prerušila. Zrušila follow na instagrame. Ale svojho bývalého priateľa si na Instagrame ponechala. 

- - Inzercia - -