Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Červený koberec z People's Choice Awards: Jennifer Lopez hviezdou, S.J. Parker pohorela

január 19, 2017 - 11:03
Včerajší večer v Hollywoode patril odovzdávaniu prestížnych cien People´s Choice Awards. Na červenom koberci sa objavilo niekoľko svetových celebrít, ktoré predviedli svoje módne kreácie.

Udeľovanie cien People's Choice Awards ovládla americká moderátorka Ellen DeGeneres. Rodáčka z Louisiany, ktorá prepožičala hlas animovanej rybke Dory v snímke Hľadá sa Dory (2016), si odniesla tri ceny, a to v kategóriách Najobľúbenejší moderátor alebo moderátorka dennej šou, Najobľúbenejší hlas z animovaného filmu a Najobľúbenejšia komediálna spolupráca. 

Spomedzi všetkých dám na udalosti najviac zažiarila latino diva Jennifer Lopez. Speváčka zvolila priliehavú čiernu róbu s vlečkou, ktoré jej dokonale zvýraznila jej krivky. Jednoduché šaty sú oživené perlovou aplikáciou na vrchnej časti šiat. 

people00002.jpg

Foto: 
SITA

Skvelé šaty si obliekla aj herečka Priaynka Chopra. Jemná marhuľová farba pekne kontrastuje s jej hnedou pokožkou. Voľný strih je momentálne viac než aktuálny. 

people00001.jpg

Foto: 
SITA

Zaujímavú kreáciu predviedla aj mladá speváčka Victoria Justice. Mini šaty sú prepracovaným kúskom, ktorý zbobí obrovské množstvo trblietok či korálok. 

people00007.jpg

Foto: 
SITA

Najväčším sklamaním večera bola jednoznačne herečka Sarah Jessica Parker, ktorá je inak známa svojím vyberaným vkusom. Zlatý outfit jej vôbec nesedí, nehovoriac o zvláštnym rukaviciach na rukách. 

people00010.jpg

Foto: 
SITA

Viac outfitov nájdete v galérii pod článkom 

- - Inzercia - -