Dnes je pondelok, 15.júl 2019, meniny má: Henrich
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Trpký osud krásky z Pomády: Olivia Newton John prekonala rakovinu, no teraz žiari...

január 20, 2017 - 10:53
Herečka Olivia Newton John je "vďačná" za to, že prekonala rakovinu. O svojej chorobe otvorene prehovorila a teraz pomáha druhým.

SITA/Grease

Herečka, ktorá sa preslávila úlohou Sandy v muzikáli Pomáda, má za sebou to najťažšie obdobie v živote.  Osud sa s ňou nemaznal a okrem trpkého rozvodu s hercom Mattom Lattanzi si Olivia Newton John prešla peklom. V roku 1992 jej lekári diagnostikovali rakovinu. Neskôr podstúpila mastektómiu. 

"Som vďačná za túto skúsenosť, pretože bez nej by som sa nenaučila veľa vecí. Vďaka rakovine som sa naučila súcitiť s tými, ktorí prežívajú náročné obdobia," uviedla herečka. Boj s chorobou vyhrala a v súčasnosti sa angažuje v nadácii Olivia Newton-John Cancer and Wellness Centre, ktorej náplňou je podpora ľudí chorých na rakovinu. 

Herečka našla šťastie so súčasným manželom Johnom Easterlingom

"Bola som úplne uzdravená. Noc po tom, čo mi povedali, že musím podstúpiť mastektómiu, som nemohla spať. Sedela som potme v hale a cítila strach. Bola som presvedčená, že sa rakovina rozšírila rýchlo a je v celom mojom tele," spomínala na chvíle pred operáciou. Potom sa ale sústredila na svoju psychiku, upokojila sa a chorobu porazila.

- - Inzercia - -