Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer po exotickej dovolenke na Srí Lanke, vie čo chce!

január 23, 2017 - 14:14
Thomas Puskailer relaxoval na Srí Lanke! Na dovolenke nabral sily do ďalšej tvorby a ujasnil si, akým umeleckým smerom sa chce uberať v nasledujúcich mesiacoch.

Thomas Puskailer má pre tento rok veľkolepé plány. Osvietilo ho na dovolenke na Srí Lanke, kde si ujasnil, ktorým smerom sa má uberať jeho umelecká kariéra v nasledujúcich mesiacoch. Na dovolenke si užíval romantický oddych na krásnom ostrove a učinil dôležité rozhodnutie.

1.jpg

Foto: 
arc T.P.

„Srí Lanka bola raj na zemi. Vstával som s manželkou skoro ráno, aby sme videli ako vychádza slnko, potom sme cvičili jogu a naplno si užívali každý deň. Dokonca som sa skamarátil s opičkami, ktoré žili oko nás. A ujasnil som si ako ďalej s hudbou. Po úspešnom vlaňajšom #Unpluggedtour, som sa tento rok rozhodol tvoriť skladby prevažne po slovensky. Mám pocit, že na to dozrel čas, na turné mali totiž veľký úspech. Angličtina predstavuje pre slovenských fanúšikov predsa len ešte stále trochu jazykovú bariéru, ale slovenčinu ľudia priamo pochopia. Ako hudobník, spevák a skladateľ sa stále učím a je čas skúsiť niečo nové,“ teší sa Thomas Puskailer.

4.jpg

Foto: 
archív T.P.

Sympaťák Thomas sa sám chce zdokonaliť v slovenčine  a tak tento rok v jeho dielni vzniknú pesničky výlučne v jazyku jeho predkov. To ale neznamená, že mladý Holanďan so slovenskými koreňmi zanevrel na angličtinu.

„Momentálne usilovne pracujem na nových skladbách. V nasledujúcich týždňoch budeme  teda tvoriť a nahrávať tak, aby sme zo seba vydali to najlepšie. Chcem totiž, aby ďalšie turné bolo vyskladané z nových slovenských piesní. Budem spievať aj známe zahraničné hity preložené do slovenčiny. Veľmi sa na to teším, plánujeme to odštartovať už v marci. Tým ale nechcem povedať, že s angličtinou úplne končím, len to chcem teraz skúsiť trochu inak,“ dodáva.

Ešte predtým si však obľúbeného speváka a herca môžu záujemcovia užiť v komediálnom kabarete „Slovak Showbiz For Beginners“, v ktorom hrá spolu s Martinom Madejom. Ich fanúšikom sa toto predstavenie natoľko zapáčilo, že chcú, aby pokračovali aj v tomto roku. Chalani sa s ním dokonca presúvajú do nového lukratívneho priestoru.

showbiz_1_zdroj_filip_frame.jpg

Foto: 
Filip Frame

„Ľudia mi písali, že kedy a kde zas budeme hrať „Showbiz“, čo ma veľmi potešilo. Tak som sa rozhodol nájsť priestor a čas. Dohodli sme sa majiteľmi Red Cat Cabaret v bratislavskom Starom Meste. Veľmi sa z toho teším. Prvé predstavenie bude 3. februára,“ uzatvára Thomas Puskailer. 

Slovak Showbiz For Beginners - Trailer

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -