Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Šokujúca spoveď TINY: "Rola" speváčky ma nikdy nebavila!

január 23, 2017 - 18:28
Známa speváčka Tina šokovala všetkých fanúšikov na svojom sociálnom profile, kde napísala úprimnú spoveď. Už sa viac nechce pretvarovať a berie život do vlastných rúk!

Speváčka Tina momentálne prežíva jedno z najkrajších období vo svojom živote. Potom ako sa vydala za rapera Separa a porodila mu krásnu dcérku Aničku si dala pauzu od hektického hudobného priemyslu. Naplno sa venuje svojim dvom deťom a milovanému manželovi. 

Obľúbená speváčka však čoraz častejšie dostávala otázky od fanúšikov, kedy sa vráti naspäť na koncertné pódia. Preto sa rozhodla prísť s otvorenou spoveďou na sociálnej sieti. Priznala sa k tomu, že "povolanie" speváčka ju nikdy nenapĺňalo a robila to len kvôli peniazom a istote. Teraz sa chce venovať herectvu. 

Prečítajte si úprimný odkaz speváčky na jej sociálnom profile. 

„Odkedy si pamätám svoju existenciu (nebola som asi staršia od Lea), chcela som byt herečka, stáť na pódiu v divadle. Netuší prečo a je to bezpredmetné, jednoducho ma to fascinovalo. No a potom, keď som bola veľká, tak ma prijali na herectvo, aj som nastúpila. Ale medzičasom sa z nejakej vyhaluzenej situácie vykľulo, že však nech idem spievať. Vysoká škola pred 13 rokmi nemala akreditáciu, bol tam chaos a mňa to natoľko demotivovalo, že som sa teda preorientovala na hudbu. Nikdy som v nej nemala nijaké očakávania. Netuším, koľko som za život predala albumov (a to ani z jedného kusu) a úprimne, v živote som sa na to nikoho ani nepýtala. 

Vyhrala som nejaké ceny, ale nemám ich doma, nie z nevďačnosti, ale fakt som spievaním nikdy nič nesledovala. Viac ako honorár ma zaujímalo, aby ľudia, čo ma doprevádzali, dostali zaplatené a museli mi pripomínať ´Haló, máš tu štyri honoráre, príď si pre to!´ Nechodila som po VIP večierkoch, lebo som pre to nemala nikdy motiváciu. Hudbu som robila LEN TAK. Pritrafila sa. Odmietla som prácu v zahraničí, aj napriek tomu, že som tam už bola vycestovaná. Nevidela som v tom zmysel. Stretla som XY zahraničných hudobníkov, producentov, aj sme boli v kontakte, aj som dostala ich produkcie, ale nikdy z toho nič nebolo. Ani pre to nebola motivácia. Ako speváčka som sa necítila. Ja som sa len bavila životom a platilo mi to účty. Jedného dňa sa to zvrtlo a padla som do "biznisu." Kde to už nie je o hudbe ako takej, ale marketing, predaj, propagácia, telka, šou, outfity, VIP smotánka, dosahy, vplyvy, bludy, neviem čo bla bla bla...

V tej košickej naivite som to nejako nepreciťovala, lebo však keď ja nechcem nikomu zle, tak nič zlé sa nemôže stať ani mne. A začala som robiť veci, ktoré neboli v súlade s mojimi presvedčeniami, lebo som sa nechala namotať, že toto aj toto aj toto je ok a ty si teraz úspešná a ty si rešpektovaná a ty si Slávik a ty si TINA. No a jedného dňa ma samozrejme dobehlo, že v tom nemám dušu a išlo to dolu vodou. Nebola som schopná napísať viac ako 2 slohy za rok, lebo som sa dostala do fázy absolútneho vyhorenia. Nechcela som ísť na koncerty a keď ich organizátor zrušil, plakala som od šťastia. Keď bola kalamita, ďakovala som počasiu. Stratila som niť a bola som nútená priznať si, že som vybočila z pôvodného zámeru a na viac ako 10 (DESAŤ ROKOV) som sa opustila na tom, že toto celé je OK, lebo však mohla som dopadnúť aj horšie. No. A tu je teda odpoveď, prečo sa mi už nechce a idem naspäť do divadla. Už som dosť veľká na to, aby som mohla robiť to, čo ma baví a neotravuje. Takže speváčka som bola kvôli neakreditovanej škole, a preto, že to bola sranda. 

Ďakujem za to, že ste si to išli! A ešte želám každému z vás, aby dosiahol aj celovesmírne  úspechy, aj miliardy lajkov a followerov a aj 2000 cien, aby ste pochopili, že to nie je odpoveď. Ak by bola, tak žiaden finančne zabezpečený človek by v živote neskončil na antidepresívach, heroíne, liečeniach, alkohole, ale ani na onkológii.“ 

- - Inzercia - -