Dnes je pondelok, 24.február 2020, meniny má: Matej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veľký kúpeľný ples v Brusne zožal obrovský úspech

január 29, 2017 - 20:54
V nádherných priestoroch Kúpeľného domu Poľana v Brusne sa konal už 9. ročník tradičného Veľkého kúpeľného plesu. Všetci hostia si opäť užili nezameniteľnú rodinnú atmosféru, vysokú eleganciu a neopakovateľný kultúrny zážitok.

Plesajúcich hostí zabával svojim nezameniteľným humorom Štefan Skrúcaný. Počas noci sa na javisku v jednotlivých hudobných blokoch predstavila legendárna speváčka Marcela Leiferová a mladá diva Natália Hatalová. Predstavila sa i talentovaná speváčka zo Zvolena Jana Filová so skupinou Human Hills. Na klavíri hral známy virtuóz Richard Rikon. 

brusnoples0016.jpg

Foto: 
Ramon Leško

brusnoples0002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

brusnoples0013.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Zľava moderátor Rado Kuric, šéfredaktorka Slovenky Maja Miková a riaditeľ produkčného domu FORZA Jozef Oklamčák

Na javisku, ale aj na parkete svoje ladné pohyby predstavila tiež tanečná dvojica Nikola Pertová a Adrian Belko, známa najmä fascinujúcimi latinsko americkými tancami. Hostí potešila i módna prehliadka honosných spoločenských šiat z dielne Banskobystričanky Viery Futákovej a moda Italiana.  Prehliadku otvárala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková. 

brusnoples0012.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Veľký kúpeľný ples je už tradične honosnou akciou, ku ktorej tiež samozrejme patrí skvelé menu a bohatá tombola. O jeho prípravu a neopakovateľnú rodinnú atmosféru sa stará tím ľudí, na ktorých dohliada sám riaditeľ kúpeľov Štafan Hrčka.

ram_2305.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Na snímke zľava moderátor Štefan Skrúcaný a riaditeľ kúpeľov Brusno Štefan Hrčka

- - Inzercia - -