Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zaľúbenci Ryan Gosling a Eva Mendes: Takto si vyznávajú lásku na verejnosti

február 07, 2017 - 13:23
Herec Ryan Gosling zažíva jedno z najkrajších období v jeho živote. Za film La La Land žne jeden úspech za druhým a so svojou manželkou herečkou Evou Mendes vychovávajú dve dcérky.

Sympatickému hercovi sa darí ako nikdy predtým. Za herecký výkon vo filme La La Land získal prestížne filmové ocenenie Zlatý glóbus a je nominovaný  v kategórii najlepší mužský herecký výkon na prestížnych Oscaroch. Hoci má práce vyše hlavy, nezanedbáva ani svoju manželku Evu Mendes a ich dve deti Esmeraldu a Amandu. Na ich výchove si obaja rodičia dávajú nesmierne záležať, preto nevyužívajú ani služby opatrovateľky. 

Napriek tomu , že dvojica si svoje súkromie stráži ako oko v hlave, vyjadrujú sa o sebe len v superlatívoch. Herec svoju manželku nenazve inak ako "My lady", čo preklade znamená moja dáma.  Keď sa ho novinári opýtali k čomu by prirovnal život s tromi ženami v domácnosti, odpovedal takto: "Nebo. Je to ako prechádzka lúkou plnou kvetov. Žijem s anjelmi." 

Na nedávnom odovzdávaní Zlatých Glóbusov vyznal manželke svoju lásku v priamom prenose. "Bohužiaľ, nemám čas poďakovať každému. Napriek tomu som veľmi vďačný jednej osobe, pretože medzitým ako som ja spieval, tancoval, hral na klavíri a zažíval najlepšiu skúsenosť vo svojom kariérnom živote, moja žena vychovávala našu dcéru a bola tehotná s druhou, nehovoriac o tom, že pomáhala bratovi s ťažkým bojom s rakovinou. Keby na seba nezobrala takúto zodpovednosť, nikdy by som nenakrútil tento film. Miláčik, ďakujem!" 

Nenadarmo sa o dvojici rozpráva ako o najzamilovanejšom páre v Hollywoode. 

 

 

 

- - Inzercia - -