Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

VIP Club Slovenka 2017: Úspešné dámy si vychutnali valentínsku atmosféru

február 13, 2017 - 09:04
Príjemné popoludnie plné dobrej nálady a smiechu. Aj tak by sa dalo charakterizovať posledné stretnutie VIP Clubu Slovenka. Tentokrát sa podujatie nieslo v blížiacej sa valentínskej atmosfére.

Stretnutie úspešných členiek VIP Clubu Slovenka sa opäť nieslo v duchu pozitívnej energie a výbornej nálady. Luxusné priestory hotelu Double Tree by Hilton**** v Bratislave, inšpiratívne prednášky a dobré jedlo sa postarali o skvelú atmosféru, ktorú si užili všetky prítomné dámy. Chválou nešetrila ani autorka celého projektu, riaditeľka vydavateľstva Starproduction Mária Reháková"Som nadšená z toho, že sa môžeme vidieť prvýkrát v tomto roku. Teší ma i to s akou radosťou sem chodia všetky naše členky." Záštitu nad VIP Clubom tentokrát prevzala ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná. Dámske popoludnie si vychutnala i čestná členka clubu, bývalá premiérka Iveta Radičová.

vipclub0031.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_4208.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0022.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_4019.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Aj tie najtajnejšie priania členiek VIP clubu Slovenka splnil ochotný personál hotelu Double Tree by Hilton**** na čele s riaditeľkou hotelu Rozwithou Bieber.

vipclub0035.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Na svoje si prišli všetky maškrtné jazýčky, ktoré si pochutili na skvelom kateringu. Jedlo od profesionálnych kuchárov z hotelu Double Tree by Hilton**** bolo prvotriednym kulinárskym zážitkom.

Prítomné dámy si vychutnali inšpiratívne prednášky o histórii a novinkách automobilky MERCEDES-BENZ od marketingovej manažérky Ingrid Janečkovej, o spoločnosti Pierre Fabre a dermokozmetike Avène, vinárstve Pavelka a prednášku od riaditeľky Fashion TV Gabriely Drobovej.

vipclub0032.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0034.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0041.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0042.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Okrem toho si dámy užili i jazdu na luxusných modeloch aut MERCEDES-BENZ. Všetky členky určite potešil spevák Tomáš Bezdeda či prehliadka exkluzívnych modelov Zuzany Hakovej a Renáty Kliskej - LA RENA. 

vipclub0011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0044.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0039.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub0040.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Samotný VIP Club Slovenka vznikol na základe ankety Slovenka roka, nad ktorou prevzal záštitu prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Záštity nad VIP clubom Slovenka v roku 2016 sa ujala ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná a súčasťou klubu bude tiež výkonný výbor, ktorého členkami sú osobnosti kultúrneho a spoločenského života – Iveta RadičováMária RehákováMária Miková a Elena Kohútiková

Viac sa dozviete v rozhovoroch

Mária Reháková 

VIP Club Slovenka: Autorka projektu a riaditeľka vydavateľstva Star production Mária Reháková

Autor: 
Milan Kulifaj

Ingrid Janečková

VIP Club Slovenka: Marketingová manažérka Mercedes-Benz Ingrid Janečková

Autor: 
Milan Kulifaj

Gabriela Matečná

VIP club Slovenka: Ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná

Autor: 
Milan Kulifaj

 

VIP Club Slovenka 2017 | aftermovie

Autor: 
Milan Kulifaj

ĎAKUJEME STÁLYM PARTNEROM! 

ram_4016.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Skvelú atmosféru VIP Clubu Slovenka podčiarkol jedinečný priestor hotelu Double Tree by Hilton**** v Bratislave.

- - Inzercia - -