Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Šmahelovci manželstvo nadobro pochovali: Rozdelila ich nevera, alebo kariéra?

február 15, 2017 - 07:00
Chystá sa rozvod. Mnohí koncu známeho páru dlho nemohli uveriť, no dnes je všetko čierne na bielom. Harmonickej dvojici, ku ktorej mnohí vzhliadali, totiž, zdá sa, odzvonilo.

Niet cesty späť. Žiadosť o rozvod Miriam Šmahel Kalisovej a Martina Šmahela leží približne tri týždne na súde. Podať ju mala práve moderátorka Miriam, ktorá bola iniciátorkou odlúčenia. Dvojica nebýva pod spoločnou strechou od konca júla minulého roka. „Rozišli sme sa pred niekoľkými mesiacmi, v lete na prelome júla a augusta. Nebolo to žiadne unáhlené rozhodnutie, veľa sme sa o tom rozprávali,“ prekvapila pred časom médiá, ktoré krízu známeho páru odhalili dávnejšie. No Kalisová a Šmahel svorne zapierali a hrali divadielko pre verejnosť i novinárov. Špekuláciám, čo stojí za krachom manželstva, stále niet konca kraja. Mnohým ich rozchod nejde do hlavy a pýtajú sa sami seba, čo bolo také silné, že to dokázalo rozdeliť dokonalú rodinku Šmahelovcov?!

9om4nmukt4j_ia0qfpfgsq.jpg

Foto: 
Archív Miriam Šmahel Kalisovej

Prestala ho ľúbiť

Manželia, ktorí momentálne moderujú šou O desať rokov mladší, pred kamerami vystupujú ako párik, ktorý nemá najmenší problém spolu bezproblémovo vychádzať. Štvorročné manželstvo Kalisovej a Šmahela sa však nadobro rozpadlo. Krehká plavovláska ostala v stupavskom byte s trojročnou dcérou Miou sama a Martin sa musel odsťahovať k rodičom. Ani počas Vianoc a osláv Nového roka sa žiaden romantický návrat v hollywoodskom štýle nekonal. „Miriam je veľmi tvrdohlavá osoba. Prestala Martina ľúbiť,“ prezradil zdroj z okolia moderátorky. A čo na celú situáciu hovorí obľúbený fitnes tréner? „Obaja s Mirkou sme inteligentní ľudia. No ako každý pár, aj naše manželstvo malo drobné prekážky, to sa volá život. Nechcel som, aby sa to takto skončilo. Manželstvo som chcel zachrániť, no zistil som, že už nie je čo zachraňovať,“ prezradil nedávno viac z ostro sledovaného súkromia. Vyzerá to teda tak, že krásna mama Mie a nadšená kuchárka s úspešnou knihou na konte, prehodnotila svoj život a s Martinom po deviatich rokoch vzťahu ráta už len ako s otcom spoločnej dcéry. „Dohodli sa na starostlivosti o ňu aj na rozdelení majetku,“ tvrdí zdroj z okolia známej moderátorky.

zdenka_osvaldova_gulasova_2.jpg

Foto: 
Zdenka Gulašová Osvaldová

Karieristi?

Môže za krach vzťahu práca? To, že dvojica si z ponúk môže vyberať, nie je žiadnym tajomstvom. Mirka je obľúbenou osobou na sociálnych sieťach, kde denne komunikuje s fanúšikmi, pripravuje pre nich súťaže a ponúka im zdravé recepty. Netají sa ani tým, že jej varenie ide a pokojne by v písaní chutných receptov aj pokračovala. A Martin? Ani ten sa na nedostatok príležitostí nemôže sťažovať. Jediné, čo mu prekáža, je málo voľného času, ktorý by chcel tráviť s Miou. „Malú stíham tak, ako sa dá a každý voľný čas venujem jej. Mám trochu viac práce, akoby som chcel a trošku mi to obmedzuje voľný čas, ale na druhej strane nastal ten správny moment, kedy pracovné príležitosti neodmietam,“ hovorí Martin, ktorý dal svojmu pracovnému tempu zelenú. Ktovie, možno mu vyťaženosť pomáha zabúdať na nevydarené manželstvo. Špekuluje sa však aj o novej žene v Šmahelovom živote. Na tom by nebolo nič zvláštne, je totiž opačným pohlavím považovaný za veľkého fešáka, vďaka atletickému telu sa mu stále darí aj v modelingu, a netreba zabúdať ani na Martinov titul piaty najkrajší muž sveta. „Veľa sa učím, veľa toho zažívam a moje plány v skratke sú len také, aby som bol aj naďalej dobrý otec,“  povedal a dodal, že plánuje pre seba a malú Miu postaviť útulný domček. Pri nespočetných aktivitách oboch manželov sa tak ponúka otázka, či ich nerozdelila aj pracovná vyťaženosť, z ktorej ani jeden z nich nemal v pláne poľaviť.

smahel-kalisova-fb-1.jpg

Foto: 
Archív Miriam Šmahel Kalisovej

- - Inzercia - -