Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavský bál 2017: Hostí prekvapili Milli Vanilli i Michal David!

február 19, 2017 - 11:14
Veľkolepý 16. ročník Bratislavského Bálu v sobotu 18. februára ukončil plesovú sezónu v hlavnom meste Slovenska. V priestoroch historickej Reduty si prítomní hostia užili skvelý program s mnohými hudobnými či tanečnými hviezdami. ŽenskýWeb vám priblíži, ako to vyzeralo na tejto honosnej udalosti.

Osvedčenou moderátorskou dvojicou boli aj tento rok Iveta Malachovská spolu s organizátorom plesu Vladom Vondrákom. Bratislavský Bál slávnostne otvoril primátor hlavného mesta Ivo Nesrovnal. Spolu s jeho šarmantnou mamičkou si zatancovali úvodný valčík a oficiálne odštartovali plesovú zábavu.

bal0020.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Po úvodnom ceremoniáli začalo predstavenie novicov z tanečnej školy Jagermajster. Mladí frekventanti ukázali všetky svoje zručnosti na tanečnom parkete.

Vystúpili Milli Vanilli i Michal David

Čerešničkou na torte bolo vystúpenie hudobnej skupiny Milli Vanilli, ktorý valcovali popredné hudobné priečky v 80-tych rokoch. Hostia Bratislavského Bálu si užili vyborné spevácke vystúpenie v podaní nestarnúcej hviezdy česko-slovenskej populárnej hudby Michala Davida. O hudobný program sa staral aj Gustav Brom Czech Radio Big Band pod vedením Vlada Valoviča.

bratislavskybal0008.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0009.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0017.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Benátsky karneval

Po odbití polnoci sa tanečná sála premenila na benátsky karneval, keď si všetci hostia nasadili masky. Nechýbalo ani špeciálne Polnočné prekvapenie. Na parket vystúpili mladí tanečníci baletu zo Slovesnkého národného divadla. Tradičné Polnočné noviny ukázali zaujímavosti o prípravách bálu a fotografie zabávajúcich sa hostí. Od tohto momentu si všetci naplno užívali skvelú atmosféru už 16. ročníka Bratislavského Bálu.

bratislavskybal0011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0005.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0012.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bratislavskybal0013.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Všetky fotografie si môžete pozrieť v našej galérii pod článkom 

- - Inzercia - -