Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Česko-Slovenský ples 2017: Naša výherkyňa Viktória si užila rozprávkový víkend v Prahe

február 20, 2017 - 03:31
Výherkyňa našej súťaže o víkend na prestížnom Česko-Slovenskom plese v Prahe Viktória, si svoje víťazstvo naozaj užívala. Veď počas dvoch dní na ňu a jej priateľa Tomáša čakali samé prekvapenia. Tie sme jej pripravili v spolupráci s našimi partnermi.

"Rozprávkový víkend" sme s našimi výhercami odštartovali priamo v našej redakcii. Viktória a Tomáš pricestovali z Galanty, a tak po rýchlej káve len presadli do pripravenej Škoda Superb Sportline, ktorú na cestu do Prahy zapožičal DANUBIASERVICE a.s.. Cesta ubehla vďaka relatívne prázdnej dialnici a skvelému autu rýchlo a tak sme do Buddha-Bar Hotel Prague prišli s dostatočným časovým predstihom.

Veď na Viktóriu čakali ešte prípravy na ples. O dokonalý make-up a aj pomoc s účesom sa postarala vizážistka značky Mary Kay Kateřina Drobná, ktorá Viktóriu premenila na zvodnú krásku. Krásny make-up zvýraznil jej krásu a ladil s plesovou róbou, ktorú si Viktória vybrala v Salóne Nicole.

img_7985.jpg

Foto: 

Presne pred pol siedmou na nás pred hotelom už čakala limuzína, ktorá nás odviezla do Obecného domu, kde o 19.00 začínal Česko-Slovenský ples.

img_8004.jpg

Foto: 

Viktória s Tomášom si tento večer naozaj užívali, vychutnali si nielen skvelé jedlo, ale i bohatý kultúrny program. Ako prezradili, veľmi sa na túto udalosť tešili. "Cítila som sa ako Popoluška, ktorá mala možnosť ochutnať život smotánky na jednu noc. S tým rozdielom, že som sa nepremenila na to isté obyčajné dievča akým som bola predtým. Som bohatšia o také zážitky, na ktoré len tak nezabudnem. Tancovať v prekrásnej budove Obecného domu na hity Heleny Vondráčkovej, Celeste Buckingham, Sisy Lelkes Sklovskej a.i. človek nezažije  hocikedy. Hlavne keď sa o to môže podeliť so svojim princom...predsa "Ve dvou se to lépe tančí"," dodala Viktória.

1r2a0478.jpg

Foto: 

Druhý deň nášho výletu sme odštartovali skvelými hotelovými raňajkami a keďže bolo naozaj krásne počasie, nasledoval výlet na Pražský hrad. Cestou do Bratislavy sme si ešte spravili malú okružnú cestu Prahou a podvečer už dvojica v Bratislave opäť presadala do svojho auta a smerovala domov do Galanty. Lúčili sme sa vetou - Dovidenia o rok v Prahe - tak hádam sa uvidíme...

  

- - Inzercia - -